Skocz do zawartości
Forum

Śluz w pochwie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałabym się dowiedzieć, skąd bierze się taka ilość wydzieliny (śluzu) w mojej pochwie. Otóż, mam 17 lat i nieregularne miesiączki od 4 lat. Na początku każdej miesiączki odczuwam straszny, nieprzyjemny ból. Pomiędzy każdym okresem z mojej pochwy wydziela się śluz, przez co czuje ogromny dyskomfort i muszę nosić wkładki higieniczne, co jest okropnie uciążliwe! Śluz - niby rzecz normalna, ale mam wrażenie, że jest go za dużo. Chciałabym chodzić bez wkładek higienicznych jak większość kobiet, ale to "coś" mi na to nie pozwala.

Odnośnik do komentarza
Gość kasienka44

sluz w pochwie wystepuje naturalnie, zarowno podczas dni plodnych, jak i nieplodnych, jest rozny w tych okresach, jesli jednak jest go za duzo, ma zmieniona konsystencje, kolor czy zapach moze swiadczyc o infekcji, dlatego najlepiej w razie watpliwosci pojsc do ginekologa

Odnośnik do komentarza

Lek. Izabela Więch
Witam!
Opisana przez Panią ilość śluzu najprawdopodobniej ma charakter fizjologiczny. Proszę bowiem pamiętać, że ilość śluzu jest sprawą indywidualną dla każdej kobiety. Dla pewności warto jednak skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz ewentualnie zleci badania dodatkowe.

Charakter fizjologiczny, to znaczy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...