Skocz do zawartości
Forum

Jakie macie kryteria doboru partnera?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dla mnie nieważnych jest wiek , kolor skóry, wyznanie ale przeszłość juz troche zakłoca moje plany. nie moglabym zaakceptowac, że partner ma dziecko z inną, tak naprawde podejmując decyzje związania sie z taka osobą trzeba myśleć, że to też jakaś więz z była ( zazwyczaj zazdrosną żoną, dziecmi, które raczej ciebie nie zaakceptują) ale oczywiscie to wszytsko zależy,
jesli chodzi o wykształcenie czy prace , to już az takie ważne nie jest choć wiadomo trzeba żyć. Mój chłopak nie ma studiów, jest piłkarzem i to tez sie kiedys skonczy. Ale moze nie mysle o tym bo jestesmy w dobrej sytuacji materialnej teraz i mamy zabezpieczenia na przyłość.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi. Bo ja nie potrafie zrozumieć dlaczego moja najlepsza przyjacółka związała sie z kims takim. Sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana, gdyz on jej nie odcenia i nie szanuje. Dziewczyna tyra, zajmuje sie mieszkaniem, a on ma w glowie tylko imprezy i znajomych. Rozumialabym gdyby byl przy niej i dla niej, bo mozna nie miec pracy, ani zawodu, ale kurcze no cokolwiek powinien od siebie dawac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...