Skocz do zawartości
Forum

Całowanie się z innym chłopakiem na oczach partnera


Gość złe_przeczucie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość złe_przeczucie

Witam, ostatnio poznałam cudownego chłopaka przez portal randkowy. Po tygodniu codziennych rozmów, zdecydowaliśmy się na spotkanie w moim mieście. Wieczorem wybraliśmy się do klubu na imprezę, na której niestety doszło do przykrego incydentu - całowałam się dwukrotnie z moim znajomym, z którym nie łączy mnie żadna specjalnie emocjonalna więź, dodatkowo oboje pod wpływem alkoholu (wiem, że to żadna wymówka) podczas, gdy mój partner stał obok i rozmawiał, a co niestety nie uciekło jego uwadze... Następnego dnia jego stosunek do mnie uległ zmianie, cały czas traktował mnie jak dopiero co poznaną znajomą, zachowując jednak dystans wobec mnie. Po jego powrocie napisałam do niego wiadomość, w której przepraszam go za swoje zachowanie, zdając sobie sprawę, że zawiodłam jego zaufanie... W odpowiedzi otrzymałam, że nie mogę liczyć na ewentualny związek, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz, żebym nie wymagała od niego, aby pisał się w coś tak nie pewnego, obiecując jednocześnie, że nie zamierza zrywać ze mną kontaktu.
Jestem załamana. Obawiam się, że zrażony moim zachowaniem po prostu całkowicie zatraci pogląd na moją osobę jaki towarzyszył mu na początku... W ostatniej wiadomości poprosiłam go o drugą szansę, obiecując mu niezmierzone pokłady pewności względem mojej osoby, co wiadomo, że w związkach na odległość jest trudne... Niecierpliwie czekam na jego odpowiedź... wiem, że potrzebuje czasu na przemyślenie sobie wszystkiego... Jednak jego milczenie mnie przeraża... Czy jeszcze mu na mnie zależy?
Proszę o pomoc, czy istnieje jakiś sposób, żeby odzyskać jego zaufanie?

Ewelina

Odnośnik do komentarza
Gość Lawendowa

Chłopak ma rację pierwsze wrażenie robi się tylko raz a ty dałaś ciała na całej linii. Szczerze to na jego miejscu bym się w ogóle do ciebie nie odezwała. Pokazałaś się od najgorszej strony, nie chodzi się na imprezy z jednym chłopakiem a całuje z drugim... już pomijam wszystko inne ale to po prostu brak szacunku do niego i takiej empatii z Twojej strony....

Odnośnik do komentarza

No to poszalałaś... nie sądzę aby kiedykolwiek udało Ci się odzyskać zaufanie tego chłopaka. Nie sądzę aby dalej chciał mieć z toba cokolwiek wspólnego. Tak się nie robi. Po za tym jak to o tobie świadczy skoro całujesz się z kimś kto Cię nie pociąga? Kogo nie dażysz żadnym uczucie?

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Ewelina zastanów się jak Ty byś się czuła, gdyby to on zrobił coś takiego? Czy uważałabyś go wtedy za osobę godną zaufania, czy dałabyś mu jeszcze jedną szansę?
Wydaje mi się, że w tej sytuacji żadne Twoje zapewnienia, że warto Ci zaufać nie przyniosą efekty. Po prostu zdaj się na jego decyzję i czekaj.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...