Skocz do zawartości
Forum

Wątek towarzyski dla singli


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś pierwszy musi zacząć. Mieszkam w Bydgoszczy, mam 30 lat i ciągle jestem sam. Nigdy nie miałem dziewczyny, bo traktują mnie jak powietrze. To pewnie przez lekką wadę wymowy i ogólnie mało ciekawy wygląd. Generalnie od jakiegoś czasu mam to gdzieś jak wyglądam, bo nic z tym nie zrobię, a dodatkowo jestem na rencie, co już w ogóle przekreśla moje szanse, chociaż sobie trochę dorabiam. Lubię przede wszystkim sport, muzykę, komputery, historię, politykę. Nie palę i nie piję. Cóż, niektórym los singla jest pisany do końca życia, z czym się już pogodziłem. Przynajmniej wreszcie się wyżaliłem :P

Odnośnik do komentarza

30 letnia brunetka o niebieskich oczach :) Wawa:)
Nie lubię:
- fałszywych ludzi
- kuchni włoskiej
- akademii policyjnej i jasia fasoli
Lubię:
- lojalnych ludzi
- kuchnię orientalną
- Gwiezdne wojny i Władcę pierścieni
- Góry

Odnośnik do komentarza

Witam. Jestem Piotr i jestem sam od 2003 r. Wtedy raz miałem dziewczynę przez półtora tygodnia, w późniejszych latach około 15-20 odrzuceń od różnych koleżanek. Mieszkam w Gdyni, mam 29 lat. Ostatnio się dowiedziałem, że zamiast przez 12 lat leczyć się na nerwicę natręctw to powinienem się leczyć na zespół Aspergera ( pasują wszystkie objawy niemal ) lub coś podobnego ( niedługo idę ponownie z tym do lekarza ). Głównym problemem, poza natręctwami, których jest mniej jak kiedyś jest kontakt z ludźmi- jestem samotnikiem bez kolegów, koleżanek czy wspomnianej dziewczyny. Interesuję się muzyką (np. Scooter, Groove Coverage ) i piłką nożną. Sam tworzę też muzykę techno (amatorsko, nie zarabiając na tym, ale z dobrym skutkiem ). Teraz każdy dzień to dla mnie męczarnia. Wiem, że z takimi objawami trudno mi będzie poznać kobietę, ale cóż trudno. Pozdrawiam serdecznie :-)

Odnośnik do komentarza

No, tak jakby jestem singlem.
Lubię Akademię Policyjną, Jasia Fasolę, Gwiezdne Wojny i Władcę Pierścieni. Uwielbiam Obcego i Sin City :-)
Ale moje singlowanie chyba już dobiegło końca . Może nawet na pewno!
Hi hi hi .

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

jestem singlem i mam sowich problemów :D

ale.. Lawendowa, widzę, że też jesteś z okolic lublina.
a ja jestem mega-przystojnym, inteligentnym, dwudziestosiedmioletnim studentem.. do tego moja skromność aż bije po oczach :D

Odnośnik do komentarza

To może i ja się dołączę ;) Karolina z okolic Krakowa,21 lat,studentka II roku turystyki, singielka od zawsze ;) Lubię opiekować się moim chrześniakiem ;) Moje życie ogólnie jest do bani,ciągły stres,napięta sytuacja rodzinna,nie zrozumienie ze strony innych osób sprawia ,że czuję się gorsza od innych. Ale może kiedyś się to zmieni.. ;)

Odnośnik do komentarza

Kwiatuszku.
Nie wiem czy to szczęściara :-)
Jest to bardzo skomplikowana znajomość i nie wiem czy to da się jakoś mądrze posklejać. Na razie i tak trzeba się zająć bardzo przyziemnymi sprawami. I tu i tam...
Pozdrawiam.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Gość babazwozu

hej,
na początek dodam zdanie od siebie, ponieważ widzę, że ten nowo załozony temat szybko idzie w jedną stronę, a nie wiem czy taki był jego cel. Ja powiem szczerze byłabym za poznaniem nowych znajomych. Czy wszytkim chodzi od razu o randki??

Odnośnik do komentarza
Gość babazwozu

dobra, zapomniałam napisać coś o sobie. Baba- lat 25, wóz nówka sztuka;p
ok- tym razem do rzeczy:
wiek, jak już napisałam. Do niedawna uczyłam się, teraz stoję na rozdrożu dróg, i trzeba będzie wybrać taką bez wilka:P
hmm//nie wiem co mam pisać. Może co lubię: trochę sportu, różnych rzeczy próbowałam, niektóre nawet dłuzej trenowałam, obecnie nic jakoś szczególnie, ale najczęściej chyba moim towarzyszem teraz jest rower. jak mam ochotę na dluższą przejażdżkę to nawet burza nie jest mnie w stanie zatrzymać. tak z innej beczki to często słucham muzyki-m.in. j.blunt, j. morrison, j.joplin, a.winehouse, e.bartosiewicz, a.lipnicka..., na zewnątrz pielęgnuje sobie ogród, wewnątrz czasami coś gotuję, lubię różne książki, ale nie fantastyczne czy kryminały! obecnie czytam E.Segala. Lubię gdzieś wychodzić, ale z racji, że jednak jestem singielką, troche to utrudnione, bo dużo ludzi w moim wieku suszy już pampersy:P, ja jeszcze poczekam;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...