Skocz do zawartości
Forum

Czemu nikt nie chce mnie zabić?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lebiotka

odludek
Od kiedy Ci co zabijają mają wyrzuty, albo boją się więzienia

nie wiesz czy mają czy nie, nie jesteś nimi więc nie możesz nic zakłądać. To ludzie. Po za tym zawsze możesz komuś zrujnować życie...

Odnośnik do komentarza

Boże ludzie o czym wy w ogóle mówicie?! Może warto skorzystac z pomocy specjalisty? Tyle ludzi walczy o życie w szpitalach a wy tu wyjeżdżacie z tekstami :że nie chce już żyć:( ręce opadają, weźcie się opamiętajcie i zróbcie coś ze swoim życiem a nie szukacie sposobu jak tu sie tego życia pozbyć!

Odnośnik do komentarza

no niezłe żałosne jak hole...Moja droga a zatem uważasz że recydywiści nie mają uczuć wszyscy mordercy są żli a taki co zabił gościa bo ten zgwałcił jego 4 letnią córeczkę tak że wykręcił jej nóżki w drugą stronę też nie ma uczuć i też jest zły po co pytasz skoro sama sobie odpowiadasz na pytanie ale i tak najśmieszniejsze jest to że chodzisz w niebezpieczne miejsca a jak trafisz w końcu na tego wymarzonego mordercę ale nie profesjonalistę i zrobi z twojego ciała warzywo w którym jest uwięziona twoja dusza to co reklamację złożysz śmieszne A co do piekła to moim zdaniem jest się czego bać bo malutkie dzieci i ludzie konają w męczarniach a pani wspaniała chodzi w niebezpieczne miejsca wkurzający ten post i pewnie po to go zamieściłaś dla jaj jak to mówią ale wszystko ma swój okrąg .Pozdrawiam i moja rada zacznij chodzić do kościoła.

Odnośnik do komentarza

spes
a taki co zabił gościa bo ten zgwałcił jego 4 letnią córeczkę tak że wykręcił jej nóżki w drugą stronę też nie ma uczuć i też jest zły

O Boże... Nie no, oczywiście, że ktoś taki ma uczucia... I wcale nie musi być zły. Ale niestety, nierzadko jest tak, że człowiek nie może doprosic się sprawiedliwości stamtąd, skąd powinna ona przyjść, i zdesperowany bierze ją w swoje ręce...
:(((((((((((

Odnośnik do komentarza

"a taki co zabił gościa bo ten zgwałcił jego 4 letnią córeczkę tak że wykręcił jej nóżki w drugą stronę też nie ma uczuć i też jest zły po co pytasz skoro sama sobie odpowiadasz na pytanie"

Chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, gdzie ja pisałam że taki co odwdzięcza się za śmierć dziecka jest zły? w ogóle koniec tematu. Nie podoba Ci się to nie czytaj. Co mają wspólnego dzieci z tym co napisałam. Przecież mówiłam już że wierze w Boga i boje się piekła, więc nie wiem o co Ci chodzi

Odnośnik do komentarza

chodziło mi o to że stwierdziłaś że wszyscy mordercy to recydywa i rozumiem że wierzysz w Boa i diabła ja tylko nie rozumiem po co w takim razie piszesz takie durne posty każdy ma swój krzyż i każdy swój musi nosić a ja nie ze złością tylko z żalu o Ciebie doradzam ci modlitwę i głęboką wiarę mi pomaga i ot po prostu.

Odnośnik do komentarza

Panie bądź pani Bless all nie znasz mnie wiec nie pisz takich banalnych komentarzy, że nigdy nie zaznałam. Kurcze dziewczyna chce zeby ktoś ją zabił a ty mi wyskakujesz z tekstem że po to jest forum żeby szukać pomocy.... Ale nie takiej pomocy:/ A w takim przypadku to najlepiej do specjalisty... Bo nie obraź sie ale nikt z nas swoimi tekstami tu nic nie zmieni bo problem tkwi w środku

Odnośnik do komentarza

spes
chodziło mi o to że stwierdziłaś że wszyscy mordercy to recydywa i rozumiem że wierzysz w Boa i diabła ja tylko nie rozumiem po co w takim razie piszesz takie durne posty każdy ma swój krzyż i każdy swój musi nosić a ja nie ze złością tylko z żalu o Ciebie doradzam ci modlitwę i głęboką wiarę mi pomaga i ot po prostu.

Wiem że to może pomóc, ale ciężko mi uwierzyć że moja niechęć do życia kiedyś minie

Odnośnik do komentarza
Gość Bless all

kkaa, Skoro zaznałaś to powinnaś wiedzieć jak to jest. Takim ludziom wydaję się, że nie ma już dla nich ratunku, więc również nie pisz "banalnych komentarzy" typu, że tyle ludzi walczy o życie w szpitalu. Taki człowiek to rozumie i nie może nic poradzić na to, że ma myśli samobójcze . Pamiętaj też o tym, że niektórzy nie mają możliwości, aby wybrać się do specjalisty np. brak środków pieniężnych. I desperacko szukają pomocy gdziekolwiek. A poza tym skoro mówisz, że nikt tu swoimi tekstami nic nie wskóra to po co w ogóle się udzielasz? :)

Odnośnik do komentarza

odludek
franca
Odludek, przecież Twoi rodzice na pewno bardzo by cierpieli, gdyby Ci się cos stało...

Dlatego jakoś się trzymam tylko dla nich

No to dobrze, że masz dobrych rodziców, i że trzymają Cię przy życiu... Wiele osób niestety tego nie ma...:( Docen to, a z czasem, kiedy uda Ci się poradzić z problemami, z którymi się borykasz, będziesz im wdzięczna za to, że dzięki nim nadal zyjesz.
Jeszcze jedno: czy w Twojej ostatniej wypowiedzi chodziło Ci o to, że jesteś zła??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...