Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a choroby weneryczne


Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio poznałam chłopaka który okazał się idiotą...ale nie oto mi tu chodzi. Był miedzy nami sex bez zabezpieczenia a okazało sie teraz ze on zmieniał dziewczyny jak rękawiczki w dodatku jezdził do burdelu. Boje sie teraz że mógł mnie czymś zarazić. Jakie badania powinnam zrobić? czy badanie krwi wystarczy i gdzie sie udać?? proszę pomóżci

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

normalne badanie krwi nie wystarczy. Powinnaś iść do ginekologa, i powiedzieć mu o swoich obawach on Cię wyślę na konkretne badania. Niestety mógł Cię zarazić całą gamą chorób wenerycznych - kiła, rzeżączka, hiv, hpv... i wiele wiecej

Odnośnik do komentarza

SłodkaLiLi
boje sie troche tego wszystkiego a rozmawiać z nim raczej nie chce bo mnie wyśmieje głupia byłam bo mu zaufałam zę on niby taki porządny jest

nie Twoja wina, że on Cię wykorzystał, idź do gin jak najszybciej bo jeśli czymś Cię zaraził to będziesz mogła zacząć się leczyć

Odnośnik do komentarza

Witam!
W przypadku niezabezpieczonych stosunków z osobą, która może być nosicielem chorób przenoszonych drogą płciową warto wykonać badania w kierunku chorób wenerycznych. Ze względu na fakt, iż są to badania specjalistyczne konieczna będzie wizyta u specjalisty chorób zakaźnych lub wenerologa. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...