Skocz do zawartości
Forum

Szantażowanie przez chłopaka z depresją


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam kolegę który ma depresje, chce się zabić, nie wiem jak mu pomóc. Poznaliśmy się 4 lata temu, już wtedy miał za sobą próby samobójcze. Jest we mnie zakochany nie chce rozmawiać z psychologami, leki też bierze tak jak mu się chce, szantażuje mnie że jeśli z nim nie będę to się zabije, cały czas mówi mi że to zrobi, jestem zmęczona tym gadaniem, nie chce zadzwonić na policje bo wiem że wtedy wylądowałby w szpitalu a to jeszcze bardziej skłoniłoby go do zakończenia swojej egzystencji. Co mogę zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Wszyscy dobrze wiemy, że się nie zabije, że to tylko szantaż, który ma wywrzeć na Tobie to, abyś z nim była. Co masz zrobić? Zadzwonić na policję! Po pierwsze dlatego, żeby go przebadali psychiatrycznie czy nie potrzebuje konsultacji z psychiatrą, a sadzę, że na pewno potrzebuje, a po drugie dlatego, że teraz Cię szantażuje a za jakiś czas jego chory szantaż przeobrazi się w jakiś stalking czy coś więcej i gdzieś Cię napadnie i zrobi krzywdę, bo wyjdzie z załozenia ze skoro nie chcesz byc z nim to nie bedziesz z żadnym. Przeciez mnóstwo jest takich sytuacji ze chlopak napadl na dziewczyne ja dzgnal nozem czy cos bo nie chciala z nim byc. Po co ryzykowac? Idz na policje pokaz smsy w ktorych Cie szantazuje itd, nie zrobisz mu tym krzywdy wrecz przeciwnie - dasz szanse na to, ze ktos mu pomoze.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...