Skocz do zawartości
Forum

Okrąg pod zębami a torbiel


Rekomendowane odpowiedzi

Byłam dziś u innego dentysty, bo ten którego polecali mi niestety nie przyjmował. Dentystka powiedziała że mam duże ubytki w korzeniach i ubytki wrastają w dziąsło. Bez znieczulenia wypalała dziąsło i udrożniła dwa kanały, co za ból.... Zatruła ponownie, bo w kanale znalazła miazgę żywą. Już 3 godziny po, 2 tabletki wzięłam a nadal taki sam ból. Za 2 tygodnie można leczyc kanałowo, ale napewno do niej nie pójdę. Mam nadzieję, że moja dentystka się podejmie dalszego leczenia bo Ona była znacznie delikatniejsza. Po wyjściu od dentysty poszłam do cioci, za głowę się łapały jak się dowiedziały u której dentystki byłam, bo znają ją z ,,roztrzepanej" strony i również mają bolesne i niedelikatne doświadczenia.

Odnośnik do komentarza

Ostry ból. Zdążyłam wczoraj po pracy do dentysty, którego mi polecali. Bardzo delikatny i uprzejmy. Okazało się, ze mam stan zapalny kości zęba, na znieczuleniu udrożnił 4 kanały, usunął nerwy, płukał i dawał jakieś lekarstwa. Niestety nie ma już miejsc aby dokończyć leczenie, bo idzie na urlop. Ząb jest przygotowany do leczenia kanałowego. 11 czerwca mam wizytę u swojej dentystki, może ona się podejmie dalszego leczenia, mówiła że jest to zależne od tego jak wyglądają kanały

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety zamieszczone zdjęcia są na tyle mało, że nie jestem w stanie ich ocenić. Proszę jednak zaufać lekarzowi dentyście - na pewno wiedział co mówi mówiąc o stanie zapalnym. Opisane przez Panią objawy jak najbardziej mogą być wynikiem tego stanu zapalnego, aczkolwiek jeśli objawy nie ustąpią lub się nasilą, koniecznie proszę ponownie skonsultować się z lekarzem dentystą! Infekcje w obrębie jamy ustnej mogą mieć bowiem poważne powikłania. Doraźnie proszę stosować leki przeciwbólowe oraz zimne okłady.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...