Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, aby nigdy nie zostać zapłodnioną?


Gość cudowna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cudowna

Ale jak w Polsce mam usunąć sobie macicę albo jajniki ? Przyznaję że bardzo bardzo chciałabym w ten sposób ubezpłodnić się ale też wiem że w Polsce jest to nielegalne. A znacie może jakiegoś lekarza co mógłby to zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Gość cudowna

Brawurka ale pomimo że jestem anty kilku kolegów bardzo pragnie seksu ze mną i ciągle mi o tym gadają. Mówiłam im że nie chce ale oni mają to gdzieś i dalej męczą mnie piszą smsy itd. No i wiedzą gdzie mieszkam. Nikogo nie interesuje moje anty nie przejmują sie tym. Więc bardzo boję się że ktoś zapłodni mnie. Najgorsze jest to że nikt nie szanuje innej orientacji seksualnej i nadal zmuszają do seksu.
BOJĘ SIĘ.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Twoi koledzy nalegają i nie ma na nich sposobu to pójście z nimi do łóżka pogorszyło by sprawę . Znajdź możne chłopaka któremu nie będzie zależało tylko na seksie wtedy inni dali by spokój .
Ewentualnie jeżeli już podjęłaś decyzje ze nigdy w życiu nie będziesz chciała mieć dziecka udaj się do ginekologa i zapytaj o najskuteczniejsza metodę antykoncepcyjną.

Odnośnik do komentarza

~cudowna
Brawurka ale pomimo że jestem anty kilku kolegów bardzo pragnie seksu ze mną i ciągle mi o tym gadają. Mówiłam im że nie chce ale oni mają to gdzieś i dalej męczą mnie piszą smsy itd. No i wiedzą gdzie mieszkam. Nikogo nie interesuje moje anty nie przejmują sie tym. Więc bardzo boję się że ktoś zapłodni mnie. Najgorsze jest to że nikt nie szanuje innej orientacji seksualnej i nadal zmuszają do seksu.
BOJĘ SIĘ.

nie myślałaś, żeby iść do psychologa?

Odnośnik do komentarza
Gość cudowna

Już mam psychologa i psychiatrę z powodu nieudanej operacji. Musiałam tam iść bo bym zwariowała. Po tej cholernej nieudanej operacji jestem niepełnosprawna.

A seksu NIENAWIDZĘ i nigdy ale to nigdy go nie pokocham, niestety jestem zmuszana do niego. Facetów też NIENAWIDZĘ. A dowiedziałam się od znajomego sędziego że mam prawo mieć inną orientację. Problem w tym że inni tego nie szanują.

Odnośnik do komentarza

~cudowna
Brawurka ale pomimo że jestem anty kilku kolegów bardzo pragnie seksu ze mną i ciągle mi o tym gadają. Mówiłam im że nie chce ale oni mają to gdzieś i dalej męczą mnie piszą smsy itd. No i wiedzą gdzie mieszkam. Nikogo nie interesuje moje anty nie przejmują sie tym. Więc bardzo boję się że ktoś zapłodni mnie. Najgorsze jest to że nikt nie szanuje innej orientacji seksualnej i nadal zmuszają do seksu.
BOJĘ SIĘ.

Skoro się nie zgadzasz na seks to nie ma szans na zapłodnienie, chyba że Cię zgwałcą... a to już jest przestępstwo. Więc póki się nie zgodzisz to nic ci nie powinno być. ...

Odnośnik do komentarza

~cudowna
Kasiu i Lizo niestety antykoncepcja i prezerwatywy nie dają 100 % pewności.
Brawura niestety jestem nadal ciągle nawet przez rodzine zmuszana do seksu.

Ależ wcale nie mowie ze tab sa w 100% skuteczne powiedziałam ze powinna o tym porozmawiać z ginekologiem i on napewno coś by doradził skutecznego.
Jeżeli dochodzi do zmuszania do seksu to poprostu trzeba to zgłosić bo tak nie moze być. Nikt nie ma takiego prawa żeby zmuszać kobiete do seksu..

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

~cudowna
A czemu lipna ? Ja naprawde chciałabym zrobić coś żeby nigdy nie zostać zapłodniona lub żeby żadni mężczyźni nie zbliżali się do mnie. A po drugie rodziny nie potrafię zgłosić na policję.

Czemu bo piszesz jak 10 latka a nie osoba dorosła, która posiada własny rozum i wie co zrobić by nie zajść w ciążę. Rozwiązania Twoich problemów są tak proste że dziwię się ,że piszesz na forum. Nie wiem jaki w tym jest ses oraz czego oczekujesz. Zadałas już to pytanie i otrzymałaś odpowiedzi nie wiem po co drugi raz się oto pytasz....

Odnośnik do komentarza

~Tabakiera
~cudowna
A czemu lipna ? Ja naprawde chciałabym zrobić coś żeby nigdy nie zostać zapłodniona lub żeby żadni mężczyźni nie zbliżali się do mnie. A po drugie rodziny nie potrafię zgłosić na policję.

Czemu bo piszesz jak 10 latka a nie osoba dorosła, która posiada własny rozum i wie co zrobić by nie zajść w ciążę. Rozwiązania Twoich problemów są tak proste że dziwię się ,że piszesz na forum. Nie wiem jaki w tym jest ses oraz czego oczekujesz. Zadałas już to pytanie i otrzymałaś odpowiedzi nie wiem po co drugi raz się oto pytasz....

Mnie się wydaje, że cudowna przez swoje doświadczenia życiowe jakby to określić cofnęła się troszkę w rozwoju.
P.S. tabletki+prezerwatywa dają 100% pewności nie ma innej opcji.
Kiedyś pisałaś, że nie wyglądasz na swój wiek i prosiłaś o radę co robić, żeby opiewać seksem. Może dopięłaś swego -opiewasz seksem i koledzy piszą do Ciebie. Albo robią sobie jaja.

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

,,Co zrobić aby badziej dojrzale wyglądać i opiewać seksem? Pytam bo mam 22 lata a wygladam na 14. Co robić ?"
Postarałam się i znalazłam Twój wątek, który kiedyś założyłaś. Skoro nie chcesz uprawiać seksu to po co chcesz nim opiewać????? Po co się oto pytasz.

Odnośnik do komentarza
Gość cudowna

Chciałam dojrzalej wyglądać tylko po to żeby lekarze bardziej mnie szanowani i przyjmowali do gabinetu a nie mówili maleństwo i wyrzucali za zbyt młody wiek z gabinetu. Prosty przykład mam bardzo zwężoną cewkę moczową i nie mogę oddać moczu a żaden urolog nie chce przyjąć mnie do gabinetu i tylko widząc mnie nawet nie rozmawia o moim problemie mówi że małych dziewczynek nie bada i wyrzuca z gabinetu, nawet nie pozwala powiedzieć z czym przychodzę. Więc ja chciałam zrobic to tylko dla lekarzy. W żadnym wypadku nie chodziło mi o żadne poddeksty, seks czy chłopców.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...