Skocz do zawartości
Forum

Piekący ból stóp i łydek


Rekomendowane odpowiedzi

witam, zaczęło się wszystko od zakupu niewygodnych adidasów. początkowo ból prawej stopy -ścięgna achillesa, sądziłam że powód był przetarciem od nierozchodzonych butów. ból był tylko przy wchodzeniu lub schodzeniu ze schodów przypominający jakby cięcie żyletką owego ścięgna. przestałam nosić te buty ale ból zaczął być już częstszy i doszło do momentu gdy nie mogłam prawej stopy nawet położyć na podłogę. zrobiono mi prześwietlenie lecz nic nie wykazało, miało być robione usg ale drugi lekarz stwierdził że mam brać przeciwbólowe tabletki i trochę odpocząć a przejdzie. ze łzami w oczach wróciłam do domu. stosowałam okłady i różne żele przeciw bólowe i przeciw zapalne. po tygodniu ból ustąpił i pobolewa przy nagłym ruchu lub gdy chodzę po schodach. żeby było mi mało obciążyłam lewą nogę, początkowo zaczęła boleć mnie pięta i w okolicach kostki, po 2 dniach w tych okolicach powstał obrzęk i ciężko mi opierać się na tej pięcie. kolejne okłady i tabletki przeciwbólowe. lekarze nic z tym nie robią. kolejne 2 dni , kolejny ból jakby promieniujący do łydek aż do zgięcia kolana -od wewnątrz. przy postawieniu nogi na ziemi czułam piekący ból całej wewnętrznej strony łydki a na wieczór doszedł aż do ud. po 3 dniach odpoczynku, masowaniu nogi , okładach i tabletkach dziś rano wstałam z silnym bólem pachwiny. boli gdy chodzę i gdy spoczywam. czy to może być wszystko efektem przeciążenia tej lewej nogi? co zrobić by przestało boleć?

Odnośnik do komentarza

też tak myślałam i miałam usg prywatnie oraz badanie krwi na markery. oprócz tego miałam badania podstawowe krwi, moczu, rtg klatki piersiowej, brzucha, usg domaciczne-czy jak to się fachowo nazywa, cytologie i żeby było śmiesznie wszystkie wyniki podobno w normie, tylko tyle że mam we krwi jakiś marker nowotworowy ale nie jest on wysoki. czy takie bóle nóg mogą mieć związek z bólami brzucha lub też skoliozą?

Odnośnik do komentarza
Gość Sha sha

a w takim razie ok. Myslałam że nie pokazałaś tego wyniku albo jakoś lekarz tym się nie przejął. Tak jak pisałam wcześniej bóle nóg od skoliozy mogą być. Warto byłoby iść do ortopedy np może jakaś rehabilitacja, masaże albo ćwiczenia by Ci pomogły

Odnośnik do komentarza

I tu pojawia się kolejny problem ponieważ rehabilitacja i proszki przeciwbólowe pomagają na krótką chwilę, więc już sama nie wiem co może mi pomóc jeśli chodzi o mój kręgosłup. Z drugiej strony tu lekarz nie widzi potrzeby by najpierw zrobić mi prześwietlenie by zobaczyć na co uciska mój kręgosłup i wtedy wyodrębnić mi taką rehabilitacje by mi bardziej nie zaszkodzić a nie na ślepo pchać do rehabilitanta. jak prywatnie sama nie zrobię to nic nie będę miała zrobione i to jest smutne. moja skolioza nigdy wcześniej nie stwarzała problemów mi jeśli chodzi o nogi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...