Skocz do zawartości
Forum

Chłopak mnie odpycha


Gość Miśkaaaax

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Miśkaaaax

Witam. Od trzech lat jestem z chłopakiem, mamy po 19 lat, ale jeszcze nie współżyliśmy. Chcieliśmy kochać się po raz pierwszy jak będziemy po maturach (czyli w sumie niedługo, bo oboje piszemy egzaminy w tym roku). Ustaliliśmy to już jakiś czas temu. Kamil nie naciskał na mnie, żeby to w jakikolwiek sposób przyspieszyć ani nic z tych rzeczy. Ostatnio próbowałam z nim kilka razy porozmawiać na ten temat, wyjaśnić pewne kwestie, ale mnie zbywał albo w ogóle nic nie mówił. Kiedy spytałam, dlaczego taki jest i czy go to w ogóle interesuje, powiedział, że tak, ale nie chce wywierać na mnie żadnej presji... Mam wrażenie, że jest to dla niego temat tabu. Ostatnio jednak odrzuca mnie od siebie pod względem fizycznym. Mamy już pewne doświadczenie w tych sprawach, próbowaliśmy kilku rzeczy, ale Kamil nie chce żadnych nowości, ba, on już w ogóle nie ma ochoty na tego typu zabawy. Kiedy zapytałam go, co się dzieje, czy chciałby o czymś porozmawiać, powiedział, że jest zestresowany maturą. Tylko że większość egzaminów ma już za sobą, został mu jeden, najmniej ważny. Poza tym, ja też mam maturę... Nie wiem, co robić. Przez problemy natury seksualnej nie możemy się dogadać także na innych płaszczyznach.

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

może rzeczywiście się stresuje, to że został mu jeden egzmin nic nie oznacza bo nie wie jak mu poszły poprzednie. Są jeszcze winiki, rekrutacja na studia. Spokojnie poczekaj teraz ty na niego nie naciskaj.

Odnośnik do komentarza
Gość Miśkaaaax

Tylko że, widzisz, on mnie od kilku tygodni nie przytula, nie całuje, dzwoni rzadko kiedy, raz na trzy, cztery dni... Wolne chwile spędza z kolegami, nie ze mną. Ja też mam maturę, zdaję więcej egzaminów, także się denerwuje. W takich chwilach powinniśmy się wspierać, nie zostawiać...

Odnośnik do komentarza
Gość takitamktos

nie chce nic insynuowac ale to wyglada tak jakby on nie był tobą zainteresowany, dlatego unika tematu pierwszego razu bo byc moze ma kogos innego albo nie jest toba juz tak zainteresowany i po co z kims przezywac pierwszy raz skoro nie chcemy juz z nim byc... ale to tylko takie głebokie wywnioskowywanie, i to ze nie jest z toba w sensie woli kolegów nie dzwoni itp itd tez nie świadczy najlepiej.

Odnośnik do komentarza

~Miśkaaaax
Tylko że, widzisz, on mnie od kilku tygodni nie przytula, nie całuje, dzwoni rzadko kiedy, raz na trzy, cztery dni... Wolne chwile spędza z kolegami, nie ze mną. Ja też mam maturę, zdaję więcej egzaminów, także się denerwuje. W takich chwilach powinniśmy się wspierać, nie zostawiać...

Ja bym zrobiła tak. Poczekaj aż skończy mu się matura, zobacz czy coś ruszy jak nie to pogadaj z nim face to face. Listu może nie przeczytać a od rozmowy się nie wywinie. Tak będziesz wiedzieć na czym stoisz

Odnośnik do komentarza
Gość Miśkaaaax

dadaaria
a moze jest chłodny bo wie że jak zaczniecie sie tulic itp to będzie chciał seksu a ze nie chce Cie naciskac, to nie chce prowokowac sytuacji?

Wcześniej nie miał problemu w takich sytuacjach... Widzieliśmy się wczoraj, przyszedł do mnie, rozmawialiśmy, śmiał się, ale... spędził u mnie dosłownie 45 minut, nie pocałował ani nie przytulił nawet na dzień dobry i do widzenia, potraktował jak koleżankę... Później cały dzień nie dał znaku życia. Wieczorem na treningu uszkodziłam sobie kolano, pojechałam na pogotowie, napisałam mu smsa co i jak, dostałam raport, więc raczej odczytał, do dziś się nie odezwał... Trochę mnie ta sytuacja dobija...

Odnośnik do komentarza

Bez szczerej rozmowy się nie obejdzie. Moim zdaniem chodzi o coś innego niż stres. Może ma jakiś defekt penisa i się wstydzi? Bez seksu w związku nigdy nie dzieje się dobrze, więc rozumiem Twoją frustrację :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...