Skocz do zawartości
Forum

Deser jedzony z ciała


Gość Oluś Wspaniała

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oluś Wspaniała

Ostatnio z facetem naoglądaliśmy się filmów i chcemy spróbowac stół z ciała :D Czyli ja nago, na mnie deserki bita smietanan truskaweczki owoce itd zeby on ze mnie to zjadał i zlizywał. oczywiscie umeiszcze je w pewnych kluczowych miejscach :D
co o tym sadzicie dobry pomysl na gre wstepna?

Odnośnik do komentarza

Jak na mój gust wprost rewelacyjny. Sami z partnerem wykorzystaliśmy poniekąd ten motyw, jednak z czekoladą i kostkami lodu. Niesamowite uczucie, a do tego wszystkiego byłam związana. Zarówno ręce jak i nogi co tylko potęgowało doznania, a jednocześnie dostawałam szału, bo miałam ochotę go dotknąć. Niewątpliwie "podkręci" to atmosferę i wprowadzi dużo nowości. Polecam.

Odnośnik do komentarza

e tam... pomysł z sushi rzeczywiście dość, hmm, odważny, ale przecież to nie burdel w Hamburgu i nikt tam tych pań służących za zastawę stołową nie trzyma siłą. widać odpowiada im taka praca i nie czują się z jej powodu źle. wszystko jest dla ludzi - tak myślę. i... witam, bo jestem tu nowa :) choć obserwuję już od jakiegoś czasu :)

Odnośnik do komentarza

~Tabakiera
to tak jakby kazać mężyczznie stać nago przy drzwiach i robić za wieszak

Tabakiera, strasznie poprawiła mi humor przedstawiona przez Ciebie wizja. :D W sumie taki ładny wieszaczek w przedpokoju lub łazience - czemu nie? Na dodatek wielofunkcyjny ;) A tak poważnie, dziewczyny, to myślę, że teksty o uwłaczaniu godności kobiety są tu jednak nieco... hmm... na wyrost. Osobiście nie chciałabym znaleźć się w takim sushi-barze, ani w roli "talerza", ani jedzącej z niego (niej), ale właściwie wszystko jest dla ludzi. Czy to, że niektóre kobiety chodzą na występy w stylu chippendales'ów oznacza od razu, że uwłacza to godności mężczyzn?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...