Skocz do zawartości
Forum

Kołatanie serca, trzęsące się ręce i zawroty głowy


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat, objawy: często nagłe zmiany rytmu bicia serca, bije szybko a zaraz potem bardzo powoli, lekarz rodzinny nie stwierdził arytmii; trzęsące się ręce; nagłe przyśpieszenie bicia serca bez względu na to czy wykonuje wysiłek fizyczny bądź psychiczny czy też tego nie robię; zawroty przy wstawaniu i chwilowa utrata wzroku (robi mi się czarno przed oczami, nie mam wtedy kontroli nad ciałem, towarzyszy temu duszność); kłucie serca-dosyć często kłuje mnie serce, obudziłam się z tego powodu w nocy i przez minute jak nie dłużej nie dawał mi spokoju ostry ból serca; budze się w nocy całkiem przytomna na 30min-1h i nie mogę zamknąć oczu, nie budzę się przez hałas, koszmar bądź głodu, potrzeb fizjologicznych; duszności, które występują bez względu na to co robie; Lekarz rodzinny zlecił mi badania krwi. Poniżej normy były hematokryty, ogólnie krew wyszła na niskich granicach normy. Zdiagnozowała niedobór żelaza i anemie. Dramatyzuje czy naprawdę coś mi dolega? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Mam podobne objawy, oprocz budzenia sie w nocy. Dodatkowo wlosy garsciami mi wychodza, skore (szczegolnie na glowie) mam tak sucha ze chyba gorzej niz na pustyni, jestem zmeczona, nie mam apetytu. Zdjagnozowano u mnie anemie z niedoboru zelaza spowodowana dlugotrwalym stresem. Na razie zazywam zelazo, jesc nadal nie moge, ze stresem nadal sobie nie poradzilam. Obawiam sie ze dluga droga przede mna do pelnego wyzdrowienia. Ale zmuszam sie do jedzenia, bo slabne coraz bardziej, waga spada i pulpitacje serca coraz czestrze. Sama nie wiem czy ta calaanemia to cos powaznego, w zyciu bym nie podejrzewala ze sama moge na nia zapasc. Czas pokaze kiedy i jak z tego wyjde. Wiem ze podstawa jest wyeliminowanie stresu-to chyba najtrudniejsza terapia. Bo lykanie tabletek z zelazem to zadna filozofia.

Czy ktos moze napisac z czym wiaze sie dlugotrwala anemia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...