Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja mężczyzny przy kobiecie


Gość Jarek lodzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jarek lodzkie

no ciekawe jak się nazywa taki sex :))) a swoją droga ciekawe jak jest, bo pytanie czy przy stałej partnerce czy przy nowo poznanej dziewczynie są inne wrażenia i inne podniecenie ?

Inny facet niż wasz ukochany kręciłby Was ????

Odnośnik do komentarza
Gość Dobra Rada

Kręci, ale nie sam fakt, że on się tam dotyka, tylko to, jak się wtedy patrzy ;) Dopiero mój mąż pokazał mi, że to może być fajne, jak ja ubrana w seksowną bieliznę się przed nim prężę, a on się pobudza. Traktujemy to jako element gry wstępnej, nie jako wydarzenie samo w sobie.

Odnośnik do komentarza

Jako, że większość kobiet to egoistki i "gwiazdy" i jest dla nich nie do pomyślenie by zrobić przyjemność swojemu facetowi np. pieszcząc go ręką albo pozwalając mu wsunąć penisa między swoje piersi.
No, ale co się dziwić, najważniejsze żeby laseczka miała tak "reklamowany" o podkreślany orgazm a co tam facet on jest od "służenia". :/

Odnośnik do komentarza
Gość kobietka22

Jakiś czas temu zaproponowałam swojemu chłopakowi ten rodzaj zabawy. Szepnęłam mu do uszka, iż chętnie bym zobaczyła jak on się masturbuje. Powiedział, że pomyśli :) Ale chyba to dla niego niestety hardcore, bo nie odp. A mnie to tak strasznie kręci - sama myśl o tym :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...