Skocz do zawartości
Forum

Małżeństwo z antyterrorystą


Rekomendowane odpowiedzi

Marco, ja nie "daje dupy" tylko się kocham ;) Dla przykładu:
Dziwki w burdelach dają dupy, ludzie którzy się kochają tego nie robią. Widać, jaki z Ciebie prostak.
Wiem że nie powinnam mieć do SIEBIE żalu o to co sie stało z naszym małzeństwem, ale jednak. Mały, jak go mąż zawioził z teściową nad morze w sobote, to cały czas płakał, nie chciał taty z rąk wypuścić.. Myślicie, że niespełna 2 letnie dziecko może coś odczuwać?
Róża, poznaliśmy się w Grecji w sierpniu. Od początku był zarąbistym facetem. Nie myliłam się. Haha:)
Tak, z przyjaciółką mam kontakt. Normalnie, mimo że ja się czuje jak szmata gdy się widzimy, a robimy to często bo razem imprezujemy, chodzimy na siłownię, zakupy itp. itd.
Martwię się o dziecko. Znajomi i chłopak mówią, że to normalnie, że mu przejdzie. Mama jest zaniepokojona.
Idziemy dalej zwiedzać z moim. Miłego.

Odnośnik do komentarza
Gość noemii89

Pewnie ze moze czuc ze cos jest nie tak. To zywa istota w koncu!
A ty postepujesz niewlasciwie moja droga! Ile ty masz lat? 27? A zachowujesz się jak 16tka. Sorry.
Nie miej do siebie zalu o nic! To on zniszczyl wasze malzenstwo. Nie ty!

Odnośnik do komentarza
Gość damianc

Z takimi qrwiszonami to nic tylko związki zakładać ;))!!
Jedna tępa klepie drugą tępą po plecach i na dodatek przyklaskuje ;)
Kaśka, nie trać czasu,masz racje ! młoda jesteś,a niedługo jak cię dobrze nie naoliwią to przestaniesz działać ;)) Dobrze że ten chłop do Afganistanu jedzie, bo z takim wariatem to i ja bym nic wytrzymał ;))

Odnośnik do komentarza

~noemii89

Nie miej do siebie zalu o nic! To on zniszczyl wasze malzenstwo. Nie ty!

W pełni się zgadzam.

~damianc
Dobrze że ten chłop do Afganistanu jedzie, bo z takim wariatem to i ja bym nic wytrzymał ;))

W tym też cos jest...;)

Tak, dziecko w każdym wieku czuje, gdy cos jest nie tak.:/ A czy Ty i były dzielicie się mniej więcej po równo, jesli chodzi o opiekę nad synkiem? Mam nadzieję, że tak... Ale nie możesz wbijac się w poczucie winy, bo on tęskni za tatą... Tak, to smutne, ale czy to oznacza, że nie należało kończyć małżeństwa, które było nieszczęśliwe? Ty i Twój synek musicie przetrwac jakoś ten trudny okres, nie ma innego wyjścia...:/

Odnośnik do komentarza
Gość Petunio

c.d Gdyby to był Dom z prawdziwego zdarzenia gdzie jest miłosc,zrozumieni,prawdziwa zona i matka,dom pachnacy plackiem ze sliwkami to na pewno i maz by chetnie do niego wracał.Najbardziej w tym wszystkim cierpi dziecko.DZIEWCZYNO ZASTANOW SIE JAK TY GO KRZYWDZISZ.Coz z Ciebie za matka? zamiast z takim maluchem spedzac jak najwiecej czasu i jechac z Tesciowa i synkiem nad morze choc w czesci rekompensujac mu obecny brak Ojca to wolisz podrzucic synka Tesciowej a sama szlajac sie z gachem.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze to poco ja jestem potrzebna na wyjedzie nad morze z tesciowa? Po nic! Poza tym, nie lubię Jej, Ona mnie też nie i spoko. Wole spędzić czas z Nim. Chciałam zeby synek z nami pojechał, ale babcia bardzo chciała z wnuczkiem.
Nie kumam te wszystkie najazdy na mnie z tego powodu. Trudno.
Gdybyście wiedzieli jaki On był po pracy.. Masz racje, daleko nam bylo do takiego domu pełnego miłości, perfekcji. Ale powody znacie.
Ej, nie za daleko poplynelas? Jaka łajdaczka?

Odnośnik do komentarza

~Petunio
Kaska,mysle,ze w zadnym zwiazku nie bedziesz szczesliwa bo jeszcze nie dorosłas do małzenstwa bo ani z Ciebie zona ani matka.Twoj maz i tak miał stalowe nerwy,ze w takim zwiazku wytrzymał.

Hahahaha!! Lubisz sobie pożartowac chyba... Bo chyba, tak na powazne, to zdajesz sobie sprawę z tego, że to Kaśka miała stalowe nerwy, że tak długo ze swoim mężulkiem-policjantem wytrzymała...;)))

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918
Masz racje, daleko nam bylo do takiego domu pełnego miłości, perfekcji. Ale powody znacie.

Oj, znamy, ZNAMY...:/ Zastanawiam sie, Kaśka, po jaką cholerę ludzie tutaj ciągle o tym wspominają, chociaż to już przeszłość... Jeszcze, gdyby nie próbowali Ci przy okazji wcisnąć kitu na jej temat, to bym to jeszcze mogła zrozumieć. Ale ROBIĄ TO, sama pewnie to widzisz... Ech... I miej tu człowieku cierpliwość do ludzi... Pffff....

PS. Leć Kaśka w te pędy pichcic placek ze śliwkami dla antyterrorysty. Może od razu 5, żebyś mogła w ten sposób więcej przewin wobec iego odpokutowac. Może wtedy łaskawie ci wybaczy i pozwoli Ci wrócić, oczywiście na jego warunkach...

PS2. Nie daj się hipokryzji i głupocie. Trzymaj się! :)

Odnośnik do komentarza

bialarozyczka

Zmieniając temat nie macie już dość tej pogody ?

O ludzie... A KTO nie ma jej dość? Chyba tylko ślimaki, yyyyyyyyyueeeee!!! Pobiegać nie można, bo nie dość, że kałuże wszędzie, to aż strach odwiesić kurtkę na jakąkolwiek gałąź, żeby jej zaraz jakieś paskudztwo nie oblazło. Brrrr...

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918
Niee. Ja się tylko boje pająków. Straaaaszne sa:/ :P

No co Ty? Maja przecież nogi, a nawet całkiem sporo. Zatem nie wiją się w obrzydliwy, obleśny sposób. I nie są oślizgłe na dodatek. Więc w porównaniu ze ślimakami, to same zalety mają, jak dla mnie...;)))
Na dodatek pająki żywią się komarami, a komary to ZŁO.

Odnośnik do komentarza
Gość noemii89

Nie wiem czy wypisują tu osoby pod kilkoma nickami, ale ja tylko pod jednym.
Dalej uważam ze Kasia jest za smarkata na żonę i matkę. A teraz tak chwaisz tego swojego? Myślę ze to nie miłość. Pokochacie się w łóżku, i się zostawicie. Smarkacze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...