Skocz do zawartości
Forum

Codzienne stosunki a brak ciąży


Gość sy...11

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie za 100 punktow. Powiem Ci, ze ja mialam ten sam dylemat. Dla mnie to dzis smieszne jest. Bylam w dwoch powaznych zwiazkach ktore trwaly ponad rok i z zadnym nie zaszlam w ciaze. Myslalam, ze mam problem, ze cos jest ze mna nie tak. Z moim obecnym partnerem jestem prawie 3 miesiace i bedziemy mieli dzidziusia <3 Ja rozmawialm z nim, ze moge miec problem z zajsciem w ciaze jak bedziemy chcieli sie starac o dziecko i moj partner powiedzial ze zbadamy sie itd. A mi sie akurat spoznial okres i jak sie okazalo, w walentynki dowiedzielismy sie, ze jestem w ciazy. Moze nie byla to planowana ciaza ale napewno nie jest niechciana:) Wkoncu okazalo sie, ze nie jestem bezplodna:) To jest uczucie nie do opisania jaka ja bylam w szoku. Mialam prawie 100% pewnosci, ze jest problem a tu taka niespodzianka. Co moge Ci doradzic, nie przejmuj sie tak, niewiem od czego to zalezy. Ja znam takie pary ze dlugo starali sie o dziecko a znam tez takie przypadki jak moj. To jest uzaleznione os wielu czynnikow misie wydaje. Ps. I ja nigdy nie stosowalam antykoncepcji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie dlaczego ma Pani problem z zajściem w ciążę. Po pierwsze warto się zastanowić, czy stan ten spełnia kryterium niepłodności, czyli niemożność zajścia w ciążę pomimo rocznego współżycia seksualnego ze średnią częstotliwością 3–4 stosunków tygodniowo, bez stosowania jakichkolwiek metod antykoncepcyjnych. Jeśli kryterium to nie zostało spełnione, proszę dalej próbować. Jeśli jest spełnione, proszę udać się wraz z partnerem do specjalisty ginekologa, który zajmuje się problematyką niepłodności - wskazana będzie bowiem dokładniejsza diagnostyka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...