Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Nefrete

Wasze ulubione herbaty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nefrete

Hej macie omże jakąś dobrą herbatę do polecenia, najlepiej taką co nie trzeb słodzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma takich co trzeba słodzić. Słodzisz jak chcesz, jak nie to nie słodzisz. Ja najbardziej lubię zielone herbaty o smaku opuncji figowej, ale też wiele innych ( nie pamiętam nazw )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kosmatka

Ja bardzo lubię herbate ceylon, ale taką pożądną. A ze smakowych czy mieszanek to z płatkami róży albo z pomarańczą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Erza

ja lubię zwykłą klasyczną. Albo czerwoną z grejpfrutem.
Lubię też mieszanki z owocami, :) Za to nie ciepię zielonej herbaty bo jest gorzka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Obis

ja uwielbiam herbatę białą :D i zieloną z jaśminem, pięknie pachnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moją ulubioną herbatą jest czerwona... piję ją od wielu lat, smak cytrynowy :) jest to herbata bardzo delikatna w smaku, wogóle nie gorzka , od wielu lat nie słodzę herbaty i właśnie z czarnej słodzonej herbaty przeszłam od razu na czerwoną, nie było trudno :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Apsik apsik

ja wolę czerwoną z grejpfrutem :) W ogóle wszystko co grepfrutowe jest pyszne. Lubię też te kwiatowe herbaty z różą, bratkiem czy np z jaśminem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zdecydowanie polecam moja ulubiona earl grey oraz Liptona prawie wszystkie rodzaje smakowych piramidek,swietnie smakuja nawet bez slodzenia

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy to ja mam coś ze smakiem ale te piramidki mi smakują takim plastikiem. owszem jest smak ale na końcu pozostaje taka nuta tak jaby tej siateczki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na szczescie nie mam takiego odczucia:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aalan

Ja bardzo lubię herbatę czerwoną z grejpfrutem :) Albo z cytryną lub pomarańczą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agusiekszalony

Ja z kolei lubię zwykłą czarną herbatę z sokiem malinowym i plasterkiem pomarańcza.
Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość leon322

U nas znowu jest tak ze żona to tylko zawsze chciała pić tylko markowe herbaty. Nie mogłem jej przetłumaczyć że są też jakieś inne. Dopiero jak jej kupiłem w Polo herbate hatti tea i jej zaparzyłem to nawet nie wiedziała, że pije coś innego. A pudełko hatti tea jest chyba 5 zł tańsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej lubię, tak jak większość z nas, czarną herbatę ;) Ostatnio, z uwagi na mroźną aurę, lubię poeksperymentować i pijam też owocowe. Są super! :) Największy wybór, przynajmniej u nas w mieście, jest w Auchan. Można poszukać też u nich w katalogu - https://www.kupino.pl/gazetki/auchan Polecam póki jeszcze jest zima ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem każda herbata może być pyszna, dużo zależy od dodatków :) Osobiście najczęściej pijam zwykłą czarną herbatę, do której dodaje miód, syrop pigwowy czy moje ulubione cytrynki z rumem (pycha!). Soki i przetwory kupuję w Eterno - jestem bardzo zadowolona z jakości produktów, są smaczne i przede wszystkim naturalne i zdrowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość harmana

Nie polecam herbaty torebkowej. Zazwyczaj jest bardzo tania, a co za tym idzie słabej jakości. Co więcej, według wielu badań niektóre torebki zawierają także substancje rakotwórcze, a także inne niebezpieczne dla zdrowia substancje. O wiele lepsza jest herbata sypana, ma poza tym o wiele lepszy aromat niż herbaty torebkowe.

Polecam przejrzec sobie herbaty zielone w tym sklepie:
https://www.krainaherbaty.pl/herbata-zielona
Będziecie mogli w nim kupić najlepsze odmiany herbaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość arberta394

Polecam herbatę Richmont z uwagi na jej mocny aromat.
https://forum.infor.pl/user/155369-krzysztofbartczak/

Dobrze jest się przekonac szczególnie do zielonej herbaty. Pierwszy to kofeina, ten sam związek, który występuje w kawie. W odniesieniu do herbaty określany jest jako teina. Druga grupa to związki fenolowe - katechiny.

Teina działa pobudzająco podobnie jak kofeina oraz dodaje energii, jednocześnie w przeciwieństwie do kawy zielona herbata nie wypłukuje z organizmu magnezu.

Katechiny natomiast działaja antynowotworowo oraz antymiażdżycowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...