Skocz do zawartości
Forum

Dyskusje na forum


Rekomendowane odpowiedzi

eeeh..
Ciekawe rzeczy wypisujesz slawor.Podaj choč jeden przykład postu na forum psychologia gdzie ktoš próbował domowym sposobem leczyč : grzybice ,psychozy,drgawki , zatrucia,histerie i inne przez Ciebie opisywane.Gdzie ktoš napisał żeby człowiek z podejrzeniem choroby psychicznej NIE szedł do lekarza????
Pisząc Dorze że nie ma depresji a jest marudną histeryczką w co sie bawisz jak nie w lekarza-specjalistę?

Strzał w dziesiątkę:D Eeech, jesteś tam jeszcze? A jeśli tak, to masz jeszcze jakiś kontakt z Jackiem?

Odnośnik do komentarza

doorze wyraźnie napisało z 10 osób że ma iść do psychiatry ale ona mówi ok i dalej sobie gada i gada i gada, to nie jest fb, chat ani blog, jeśli szukała rady to ja dostała. Ona nie szuka rady, sama przyznaje ze chce sobie pogadać. Co obraża ludzi z prawdziwą głęboką depresją bo to bardzo ciężka choroba a doraa nie zachowuje się ani trochę jak osoba z ciężką depresją myśląca codziennie tylko o samobójstwie. Może i ma lekką depresję, to niech idzie do lekarza i koniec tematu, a nie robi pośmiewiska na forum, po jej postach 90% normalnych kobiet mogłoby wywnioskować że też mają depresję jak się patrzy. To deprawuje ciężko chorych na tę chorobę.

Odnośnik do komentarza

Weź koleś daj sobie już spokój, bo z każdym kolejnym postem coraz wyraźniej widać, że nie masz pojęcia, o czym mówisz.

~slawor
doorze wyraźnie napisało z 10 osób że ma iść do psychiatry

No i się do niego zapisała, więc po co to piszesz?

~slawor
Ona nie szuka rady

Co? Tego nie powiedziała.

~slawor
sama przyznaje ze chce sobie pogadać.

No to co?

~slawor
to bardzo ciężka choroba a doraa nie zachowuje się ani trochę jak osoba z ciężką depresją

Ty chyba naprawdę myślisz, że wiesz lepiej od lekarzy, którzy mają inne zdanie niż Ty na ten temat:)

~slawor
myśląca codziennie tylko o samobójstwie.

Trochę kiepsko trafiłeś, bo tak się składa, że nie tylko o tym myślała, ale nawet próbowała to zrobić.

~slawor
po jej postach 90% normalnych kobiet mogłoby wywnioskować że też mają depresję jak się patrzy.

To już rzeczywiście rewelacja!! W jaki niby sposób miałyby coś takiego wywnioskować? Ja na przykład, czytając jej posty, nie odniosłam wrażenia, że choruję na depresję:) O podobnych wrażeniach u innych forumowiczek też nie słyszałam.
Naprawdę nie wiem, komu, i w jaki sposób chcesz pomóc, wypisując takie rzeczy. Deprawowanie chorych, coś podobnego...

Odnośnik do komentarza
Gość Mala__Mi

Franca chyba zbyt surowo oceniasz Salwora. On po części ma rację i wydaje mi się, że jego odpowiedź o domowych sposobach o drgawkach odnosila się nie tylko do forum psychologia, ale ogólnie do forum. Czasami warto powiedzieć parwdę prosto w oczy i stwierdzić idź do lekarza, bo my sami nie jesteśmy w stanie pomóc, wręcz możemy zaszkodzić. Tu ma rację.
Co do dory to nie śledzę tego wątku ale jeśli kobieta chce się wygadać to niech się wygada, kto chce ten jej odpowiada, kto nie chce ten tego nie czyta.

Odnośnik do komentarza

~slawor
doorze wyraźnie napisało z 10 osób że ma iść do psychiatry ale ona mówi ok i dalej sobie gada i gada i gada, to nie jest fb, chat ani blog, jeśli szukała rady to ja dostała. Ona nie szuka rady, sama przyznaje ze chce sobie pogadać. Co obraża ludzi z prawdziwą głęboką depresją bo to bardzo ciężka choroba a doraa nie zachowuje się ani trochę jak osoba z ciężką depresją myśląca codziennie tylko o samobójstwie. Może i ma lekką depresję, to niech idzie do lekarza i koniec tematu, a nie robi pośmiewiska na forum, po jej postach 90% normalnych kobiet mogłoby wywnioskować że też mają depresję jak się patrzy. To deprawuje ciężko chorych na tę chorobę.

I to ma być odpowiedż na moje pytania?
Rzucasz ciężkie oskarżenia pod adresem użytkowników tego forum,a potem dajesz przykład
wątku Dory i znów rzucasz Nią jak mięsem.Jeśli Ty w ten sposób pomagasz ludziom to z pewnością wszyscy Ci dziękują!

Odnośnik do komentarza

~Mala__Mi
Franca chyba zbyt surowo oceniasz Salwora. On po części ma rację i wydaje mi się, że jego odpowiedź o domowych sposobach o drgawkach odnosila się nie tylko do forum psychologia, ale ogólnie do forum. Czasami warto powiedzieć parwdę prosto w oczy i stwierdzić idź do lekarza, bo my sami nie jesteśmy w stanie pomóc, wręcz możemy zaszkodzić. Tu ma rację.
Co do dory to nie śledzę tego wątku ale jeśli kobieta chce się wygadać to niech się wygada, kto chce ten jej odpowiada, kto nie chce ten tego nie czyta.

Mała Mi ale jesteśmy na forum abc psychologia i Jego uwagi powinny się chyba tyczyć tego forum czyż nie.?

Odnośnik do komentarza
Gość Mala__Mi

eeeh..
~Mala__Mi
Franca chyba zbyt surowo oceniasz Salwora. On po części ma rację i wydaje mi się, że jego odpowiedź o domowych sposobach o drgawkach odnosila się nie tylko do forum psychologia, ale ogólnie do forum. Czasami warto powiedzieć parwdę prosto w oczy i stwierdzić idź do lekarza, bo my sami nie jesteśmy w stanie pomóc, wręcz możemy zaszkodzić. Tu ma rację.
Co do dory to nie śledzę tego wątku ale jeśli kobieta chce się wygadać to niech się wygada, kto chce ten jej odpowiada, kto nie chce ten tego nie czyta.

Mała Mi ale jesteśmy na forum abc psychologia i Jego uwagi powinny się chyba tyczyć tego forum czyż nie.?

Ale tytuł wątku jest dyskusje na forum nie masz powiedziane czy to forum psychologia, czy zdrowie. Ja to odebrałam że chodzi o całe forum.

Odnośnik do komentarza
Gość lolk6574

do eeeh i francy, to właśnie głównie przez takich jak wy rodzi się problem bezsensownych dyskusji... Przez takich co muszą odpowiedzieć na każdy jeden cudzy post i koniecznie muszą mieć ostatnie słowo, co więcej często franca odpisuje na posty skierowane do autora wątku, a nie do niej, co już w ogóle jest komiczne... By się tacy jak wy nie odzywali na każdy jeden cholerny post, nie wnosząc nic, tylko broniąc swojego zdania, to by było o połowę mniej tych cholernych bezsensownych dyskusji,,, Mogę się założyć o 100000 dolarów że na ten post też któreś z was odpisze oczywiście, cokolwiek, byle odpisać...

Odnośnik do komentarza

Zabawna dyskusja, ciekawy jestem co uda się udowodnić,...:)))
Trzon forum stanowi grupa osób, którym to poradnictwo, jest potrzebne najbardziej. Ich własne poradnictwo. A tak przy okazji, zastanawiam się, czy na psychologii jest specjalizacja "doradzactwo",...:)))
Powracając do poradnictwa internetowego, zajęcie jest trudne. Widać to po poradacg ekspertów. Jest to poradnictwo na poziomie Wikipedii i google.pl. I co ważne, nie jest to wina ekspertów. Po prostu, nie widząc pacjenta nie sposób komuś pomóc. Uprawia się zatem swoiste psedo poradnictwo na poziomie Pani domu i temu podobnych szitów. Mam też nadzieję, że na forum jest coś takiego , jak odpowiedzialność za słowo. O ile znakomita większość "poradnictwa" co ględzenie o niczym, o tyle część "poradnictwa" jest niebezpieczne,...
Doradzacze, doradzajcie, to poradnictwo najbardziej potrzebne jest Wam.

Odnośnik do komentarza

Dobra bo nie specjalnie rozumiem o kim mówicie.
Mi też na to wygląda niestety, sami naiwni i żałośni, nie da się ukryć i nazwać inaczej kogoś kto zwierza się byle komu ze swojego życia i problemów ze zdrowiem, w tym dzieciom, hejterom itp. Ok, zwierzył się, dostał radę 'idź do lekarza', i... i nic, zwierza się dalej. Czeka na cuda. Przecież do lekarza nie pójdzie bo rejestracja czasochłonna, leki kosztowne itd., pozwierza się obcym to może wyzdrowieje...? Żałosne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...