Skocz do zawartości
Forum

Zespół czy DJ?


Gość Jaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Niedługo się żenię, jako że w moich stronach wybór muzyki nalezy do obowiązków Pana młodego wiec muszę się tym zająć. I tu pada pytanie zespół czy dj? Jakie są wasze zdania, przy czym lepiej się bawicie? A i jakie to są koszty bo powiem szczerze się nie orientuje jeszcze aż tak dobrze. Chodzi o wesele i poprawiny :D
Dzięki za wszelkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o moje zdanie to tylko zespół, jak dla mnie dj na wesele odpada,nie wyobrażam sobie wesela bez orkiestry.
Nasz zespół bierze 5.5 tys za 2 dni, ale ze tak powiem jest z wyższej półki.zespół kt ma ful roboty bo mają na 3 lata do przodu rezerwację. Co ważne jest ich 5 więc ewnie też dlatego taka cena, są też zespoły 3osobowe. Decyzję musisz podjąć sam badz najlepiej z narzeczoną:) Powodzenia i daj znac na co sie zdecydowałeś :)

Odnośnik do komentarza

Ja byłam na slubie gdzie był DJ i było naprawdę bardzo bardzo miło. Zabawa przednia i naprawdę wcale nie było gorzej niż z zespołem.
Ja jakoś się zraziłam, jak w tamtym roku byłam na 3 weselach na któtych grywał zespół i co jedno to było gorsze. Na jednym z nich przerwy były co 2 piosenki, cżłowiek nawet nie zdołał wyjść na parkiet a juz była przerwa

Odnośnik do komentarza

U mnie na weselu był DJ i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Gdybym dziś miała wybrać, to też bym się zdecydowała na DJa, tego samego! Zespoły na weselach do mnie nie przemawiają, tym bardziej że na weselach na których byłam ich poziom był.. średni. Co oczywiście nie znaczy, że wszystkie takie są, z pewnością nie. Jeśli chodzi o cenę, to z reguły oczywiście DJ jest tańszy, ale to też zależy od oferty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli znasz dobry zespół, który zna nie tylko stare, ale i najnowsze przeboje a przy tym lider jest świetnym wodzirejem to wybór zespołu będzie zdecydowanie lepszy, goście wtedy zupełnie inaczej się bawią, po prostu lepiej. Natomiast jeśli nei znasz żadnego takiego zespołu zdecydowałabym się na DJ'a, bo zły zespół to gwarancja nieudanego wesela...

Odnośnik do komentarza
Gość Kosmatka

ja ostatnio byłam na weselu gdzie był zespół... tragedia... koło 1 w nocy zespół ledwo co grał bo był tak pijany... jakiś koszmar. o 2 leciała muzyka już z płyt bo świadek na szybkości pojechał załatwił wieże i masę płyt....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...