Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia w dni płodne a ryzyko ciąży


Gość ew...25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,
Piszę bo chciałabym się dowiedzieć,czy może być możliwość,że zaszłam w ciąże,kochałam się z chłopakiem w środe 16 października,dzisiaj jest juz 22 i zrobiłam test wyszedł negatywny,ale może za wszybko go zrobiłam bo dzisiaj dopiero szósty dzień jest po stosunku... od jakiś 3 dnia mam bóle albo podbrzusza albo jajników,chciałam zaznaczyć,że kochaliśmy się w moje dni płodne,i bardzo chcemy oboje tego dziecka. Bardzo proszę o odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

witaj,ja staram się o 2 dziecko od maja i teraz kochałam się z meżęm 19,21,22,23,24,25 pazdziernika z moich wyliczen to dni płodne bo okres mialam 7 pazdziernika a to 1 dzien cyklu a cykle moje trwaja 29-30 dni chodz wrzesniowy trwał 34 a wiec zakpiłam w tym miesiacu testy owulacyjne ktore wskazały mi owulacje na 23 pazdziernika a jak wspomnialam kochalam sie przez okres plodny i tez tego dnia co ty i nie odczówam nic bo to za wczesnie na jakies objawy ,przy 1 ciazy nie odczowalam tez nic w tym okresie dopiero od 6 tyg mdlosci,wymioty itd .poczekaj do dnia miesiaczki i zrb test. życze aby ci się udało i była upragniona dzidzia bo mi z mężem nie wychodzi i chyba nie doczekamy sie 2 dzidzi :(

Odnośnik do komentarza

nie nakrecaj się bo nic ci to nie da.Idz badania porób czy w ogóle nie masz TSH.prolaktyny,cytologie itd a nie siedziec i myśleć co bedzie dalej.Ja też staram się o dziecko ale 2gie i tak jak ty nie nakrecam się bo wiem,że to nic nie daje jedynie stresuje,więc głowa do góry i przestań całe doby myśleć ociąży bo nigdy w nią nie zajdziesz.Życze wytrwałości i powodzenia

Odnośnik do komentarza

to zależy jakie masz długie cykle bo jesli 28 dni to tak możesz być w ciąży a jeśli dłuższe cykle to nie....powiem tak od razu zajść w ciążę jest cieszko bo ja staram się o 2 dziecko 7 miesięcy i nic :( no ale jak to mówią Ci co nie planują maja a Ci co planują i bardzo chcą nie mogą zajść...kwestia organizmu,psychiki dużo robi,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudiaaaaa22

Hej mam pytanie okres dostałam 6.03.2014 trwał 5 dni jak zawsze ..współżyłam z chłopakiem w dni płodne bez zabezpieczenia. Czy mogę być w ciąży i kiedy mogę zrobić test by wykazał prawidłowy wynik ??? Proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość Meggi3333333

Ja kochalam sie z chlopakiem w dzien owulacji, bez zabezpieczenia, wiadomo ze przez wytryskiem u mężczyzn jest jeszcze orgazm czyli niewielka ilosc takiego sluzu no i wlasnie kochajac sie chlopak byl we mnie i polecial mu ten sluz bo dostal orgazmu czy moge byc w ciazy?? W tej mazi takze sa plamniki

Odnośnik do komentarza
Gość zestresowana03

witam
partner przed stosunkiem przyłożył prezerwatywę do penisa (penis był słuchy) zaczął rozwijać i okazało się ze to nie ta strona prezerwatywy odwrócił i założył tą sama. po czym doszło do stosunku. czy jest możliwość zajścia w ciąże po takiej sytuacji gdzie na członku nie było spermy ani płynu który wydobywa się po podnieceniu? stosunek odbył się 08.03 ostatni okres 24.02 czy mogły byc to dni płodne.
Spanikowana ;-(

Odnośnik do komentarza

Jeżeli do dziś nie nabrałaś wiedzy, że plemniki w żadnym przypadku nie mogą poruszać się po suchym, ani z płynu wyjść na suche i czekać na okazje kiedy znajda się w pochwie, to od dzisiaj już wiesz, że to NIEMOŻLIWE. :-)

PS, Fruwać i skakać też nie potrafią. :-D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...