Skocz do zawartości
Forum

Słabsze krwawienie z odstawienia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam biorę tabletki yasminelle regularnie, w tym miesiącu tak jak zawsze 5 dnia dostałam krwawienie z odstawienia tylko jest ono słabsze niż zazwyczaj, czy to powód do zmartwień? Wiem, że te krwawienie jest wywoływane sztucznie to chyba jego intensywność też może być różne. Jeszcze mam jedno pytanie biorę tabletki anty ale nie potrafię zdecydować się na sex bez gumki ze strachu czy tabletki działają? jakie jest wasze zdanie na sex do końca przy tabletkach anty bez prezerwatywy? pozdrawiam i czekam na fachową odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam!
Zdecydowanie nie powinna się Pani niepokoić opisanym krwawieniem. Proszę bowiem pamiętać, że nie wszystkie krwawienia muszą być identyczne. Mogą mieć zarówno różną długość trwania jak i obfitość.
A propos współżycia bez prezerwatywy to jest to naturalne, że ma Pani obawy. Proszę jednak pamiętać, że podobne obawy ma większość kobiet, które rozpoczynają antykoncepcję hormonalną. Proszę jednak zauważyć, że wskaźniki skuteczności antykoncepcji (np. wskaźnik Pearla) opracowane na podstawie danych od kobiet stosujących tylko jeden konkretny rodzaj antykoncepcji. Skuteczność tabletek dwuskładnikowych wynosi zatem około 99,7%.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...