Skocz do zawartości
Forum

Wiek a studia


Gość Tratata

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.Mam 34 lata jestem mezatka i zycie tak mi sie potoczylo ze dopiero teraz zdecydowalam sie i moge pojsc na studia .Interesuje mnie psychologia.Chcialabym pomagac dzieciom ktore sa zaniedbywane przez rodzicow, bite gdyz sama przez to przeszlam bedac dzieckiem.Bije sie z myslami czy to nie jest juz za pozno w moim przypadku?jak myslicie?

Odnośnik do komentarza

hej!! Łącze się w bólu,bo też mam ten problem, ale tym bardziej, bo ja już jedne studia dzienne skończyłam, ale czuję po nich wielki ból, żal, złość no i..ten niedosyt i chcę iść na drugie- to też będą dzienne- bo nie ma innego wyboru. Czuję się z tym fatalnie, wiem,że juzpowinnam isc do pracy,albo..no ewentualnie jak już to iśc na podyplomowe albo doktorat...as ja chcę trochę zmienić branżę. Pozdrawiam! Zyczę wytrwałości,odwagi i uciechy jak najwięcej!

Odnośnik do komentarza

Dziekuje !!!do osoby powyzej; Ty mieszkasz w PL?jeju ja mam 10 lat przerwy tzn ostatni raz bylam w szkole 10 lat temu...I zaczynam znowu w sesji wiosennej i to w dodatku po angielsku bo mieszkam w Stanach ...troche sie boje bo nie wiem jak mi bedzie..

Odnośnik do komentarza

do tratatam:
tak, mieszkam w Polsce, ale nie jestem zadowolona z tego systemu edukacji a konkretniej, że to matura jest przepustką na studia a nie egzaminy wstępne, wydaje mi się, że raz zdana matura powinna byc przypisana do liceum i traktowana jako egzamin koncowy szkoly średniej a nie jak przepustka na studia. Ponadto, u nas strasznie długo się to wszystko ciągnie, powinni skracać lata studiów, wyrzucając jakieś przedmioty bez których można się obyć. Nie wiem jak u Was, ale tu mam wrażenie, że ludzie przez te kilka lat 9za długich moim zdaniem) styudiują sobie spokojnie, zajecia mają rozłożone tak, ze juz nie da rady pracować...lepeij byłoby gdyby już z pójściem na studia nawet dzienne pracować te 1/4 etatu, wiem co mówię, a mówię po tym jak sama źle zrobiłam:P teraz mam juz trochę lat i nic zarobionego :(
Ja tez mam studia po angielsku ;), ale wiadomo...tu jesteśmy Polakami i w razie potrzeby można jeszcze przetłumaczyć na polski i z polskiego na nasze ;).
pzdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...