Skocz do zawartości
Forum

Ból i jasna plama na piersi


Rekomendowane odpowiedzi

Od około dwóch miesięcy bolą mnie piersi gdy się je mocniej ściśnie (nigdy tak nie miałam) szczególnie kiedy tak jakby "wciśnie się brodawki do środka". Odczuwam ból gdy mój mężczyzna je pieści, a nie dotyka ich mocniej niż kiedyś. Dodam, że czubek prawej brodawek jest jaśniejszy, wygląda to jak biała (a na pewno bardzo jasna) plamka, nie jestem jednak pewna kiedy się pojawiła, to mogło być w tym samym czasie kiedy piersi zaczęły boleć lub wcześniej. Brodawki są ciemniejsze, bardziej różowe niż reszta sutka. Wykluczam ciąże, seksu nie uprawiam od ponad 3 miesięcy, regularnie miesiączkuję, nie mam żadnych objawów. Ciąża jest w moim przypadku niemożliwa. Co może być powodem bólu piersi oraz tej białej plamki, a przede wszystkim jak mogę się tego pozbyć?

Odnośnik do komentarza

Witaj.Ja mam podobny problem.Bolą mnie sutki kiedy mąż je pieści.Czuję ogromny dyskomfort podczas seksu.Zewnętrznie nie mam jakichkolwiek zmian na sutkach...Nie mam pojęcia skąd to się wzięło.Nie pomogę w tym temacie nic tylko chcę powiedzieć,że jest nas z pewnością duża grupa osób z nadwrażliwymi piersiami.Najdziwniejsze jest to,że kiedyś bardzo lubiłam takie pieszczoty...Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ból piersi może być objawem:
- zaburzeń hormonalnych,
- zbyt ciasnej bielizny,
- ciężkiego wysiłku fizycznego/urazu,
- torbieli,
- włókniaków i innych łagodnych guzków,
- a nawet nowotworów i wielu innych.
W celu ustalenia konkretnej przyczyny objawów proszę skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci badania dodatkowe (USG lub mammografię w zależności od Pani wieku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...