Skocz do zawartości
Forum

Seks oralny i którtka penetracja a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

mnie z chłopakiem. I najpierw doprowadziłam go do wytrysku przez .. loda ;/...(czego nigdy nie robiłam...) jak i przez ręke...miał wystrysk. Pamiętam bardzo dobrze(bo byłam już w stanie) że brałam go do buzi...i sperme albo wypluwałam na brzuch ;P...albo zdarzało mi się połknąć. Chłopak mówi że nie brałam go raz ale i dwa trzy razy, pamiętam to,że chciałam nim się zająć...Ale troche nas poniosło i od jakiś 10 min po tym wszedł we mnie na jakieś 2 min(nawet nie to była chwila no z 3 razy) i wyszedł powiedziałam że bez gumki nie ma mowy. Więc wstał znowu i poszedł po nią nałożył sobie na penisa ... i włożył go znowu do mnie...ale mnie to bolało(było to pierwszy raz) i historia się powtórzyła jak w sytuacji bez gumki.I powiedziałam NIE nie chce bo będę żałować. Przestaliśmy. Jednak przed wszystkimi tymi wydarzeniami Marek(chłopak) wytranżolił się z łóżka musiła musiał się dotknąc penisem o koc, potem włożył bokserkki,spodnie i poszedł się napić czegoś następnie poszedł siku i wtedy podobno wszystko się oczysza powiedział mi to on jak i moja przyjaciółka która współżyje od 2 lat-sam ginekolog jej tak powiedział. Umył łapki i wrócił do mnie. Była chwila przerwy i przytulaliśmy się całowaliśmy on mi zrobił chwile dobrze i wtedy właśnie zaczeło się to o czym wspomniałam wyżej...Z obliczeń miałam wtedy dzień bezpłodny to już był 23 dzień cyklu a bóle owulacyjne(nie wiem jak to nazwać) miałam koło 20 grudnia i wtedy były mocne,zgodnie z kalendarzem miałam wtedy dni płodne a 23 miałam szczyt(ale nie istotne bo to nie jest pewne w 100% nigdy) ale ważne,że przecież już w 23 dniu nie miałam dni płodnych ?! Więc i ryzyko jest mniejsze? Okres poiwnnam dostać 5 stycznia ale pewnie z tego stresu dostane później. Mam już pewne objawy przedewszystkim dzisiejszy ból na jajniku lewym i troszkę plamka mała śluzu biłaego takiego lepiącgo się jak plastelina...szybko zasechł. Więc moje drogie kobitki czy jest na prawde szansa na to że moge być w nie chcianej ciaży ? Czy poprze zrobienie loda...ta całą spereme mogłam wyczyścić? Do tego zaraz przed tym ocierał się o moją bielizne.Bardzo proszę o poważne odpowiedzi bo mam już dziwne schizy!

Mam pewne objawy co do okresu !

Ocierał się o moją bielizne zaraz przed wejściem

Odnośnik do komentarza

Ilość dzieci zaczynających ''te'' sprawy jest wręcz zatrważajacy. Na fali płynącego alkoholu. Najpierw działanie, potem dopiero myslenie i strach zagląda w oczy.
Opis jak z filmu wiadomej treści, jakość tekstu gimnazjalna.
Dziecko nie ma czegoś takiego jak dni bezpłodne. Skoro była penetracja, nie ma znaczenia jak długo penis znajdował się w pochwie. Nie jestes precyzyjna co do obliczeń i dat które podajesz co utrudnia jakiekolwiek wnioski. Kwestia oddania i moczu po stosunku to sprawa nie do końca pewna. Nikt ci nie da takiej gwarancji i pewnosci ze sladowe ilosci nasienia nie pozostaly...

Odnośnik do komentarza

karolek17

Dziecko nie ma czegoś takiego jak dni bezpłodne. .

bezpłodnych nie ma są dni niepłodne... Ale wydaje mi się że spór o nazwę, kiedy wszyscy wiedzą o co chodzi jest bezcelowy...Dni niepłodne występują w trakcie cyklu kobiety, więc wybacz ale nie rozumiem Twojego twierdzenia o ich braku.

Odnośnik do komentarza

Lebiotka - Naucz się dziecko czytać krótkie formy pisemne ze zrozumieniem zanim napiszesz bezsensowną odpowiedz ośmieszysz się w oczach innych. Poprawna terminologia w poważnych sprawach jest istotna chyba że wolisz zostać kiedyś upokorzona z racji swojej ignorancji. I nie wszyscy wiedza o co chodzi - wystarczy jak poczytasz trochę tematów na tym forum.
A fakt że ty nie rozumiesz prostego krótkiego tekstu to juz bezapelacyjnie twoj problem. Nigdzie nie napisałem o braku takowych dni tylko o braku precyzyjnych informacji.

Odnośnik do komentarza
Gość szkodaslów

Myśle ze jest małe ryzyko ponieważ bardzo czesto inne dziewczyny mają gorsze sytuacje a jednak w ciaze nie zachodzą:))
a co do Karolka to ty sie człowieku zastanów a nie na każde pytanie odpisujesz jakbys był niewiadomo kim . Dziecko nie jesteś lekarzem . czesto widze te twoje durne komentarze przy innych pytaniach . jeżeli ci sie cos nie podoba to nie pisz . bo to nie te dziewczyny sie osmieszają tylko ty . radze ci opuscic to forum bo nie znasz sie na kobiecej fizjologii . to tyle .

Odnośnik do komentarza

[quote="~szkodaslów"]Myśle ze jest małe ryzyko ponieważ bardzo czesto inne dziewczyny mają gorsze sytuacje a jednak w ciaze nie zachodzą:))
- to że tobie się udało nie zajść nie oznacza że ktoś będzie miał tyle samo szczescia niż rozumu.

a co do Karolka to ty sie człowieku zastanów a nie na każde pytanie odpisujesz jakbys był niewiadomo kim .
- Korzystajac ze swojego wyksztalcenia medycznego, wiedzy i doswiadczenia odpowiadam na pytania i watpliwosci forumowiczow. Jezeli masz jakis z tym problem ze ktos udziela pomocy innym to juz niedobrze.

Dziecko
- dziecko to akurat ty jestes bazujac na poziomie twojej mizernej wypowiedzi.
nie jesteś lekarzem
- tutaj to akurat nie mozesz miec pewnosci wiec nie brnij dalej lepiej.

czesto widze te twoje durne komentarze przy innych pytaniach
- Durny to jest tutejszy twoj odzew szkoda tylko ze NIE NA TEMAT.

jeżeli ci sie cos nie podoba to nie pisz . bo to nie te dziewczyny sie osmieszają tylko ty . radze ci opuscic to forum bo nie znasz sie na kobiecej fizjologii . to tyle .
- A ten fragment to tylko potwierdzenie twojej gimnazjalnej tworczosci popartej kiepska wyobraznia. Wiem juz z wczesniejszego fragmentu ze bardzo cie boli czyjas wiedza i chec niesienia pomocy ale to twoj problem, a nie moj.
A jezeli masz problem ze ktos niesie pomoc innym w potrzebie to powinnas zalozyc nowy temat.

Odnośnik do komentarza

Karolek,
Obrażasz wszystkich wokół, a tu nie oto chodzi.
Lebiotce chodziło tylko o jedno zdanie i to nie o sens Twojej wypowiedzi, tylko o termin. Dni niepłodne a bezpłodne - dziewczyny często używają tych określeń zamiennie. Tak samo jest z krwawieniem z odstawienia a okresem przy tabletkach. Owszem czasem ludziom się myli, ale traktując ich w ten sposób sprawiasz, że drugi raz się nie zapytają bo będą się wstydzić. A lepiej jak tu piszą i się pytają niż mają brać wiedzę z mitów i przekonań koleżanek. Chcesz wszczynać kłótnie to rób to gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza

mlodasarenka
mnie z chłopakiem. I najpierw doprowadziłam go do wytrysku przez .. loda ;/...(czego nigdy nie robiłam...) jak i przez ręke...miał wystrysk. Pamiętam bardzo dobrze(bo byłam już w stanie) że brałam go do buzi...i sperme albo wypluwałam na brzuch ;P...albo zdarzało mi się połknąć. Chłopak mówi że nie brałam go raz ale i dwa trzy razy, pamiętam to,że chciałam nim się zająć...Ale troche nas poniosło i od jakiś 10 min po tym wszedł we mnie na jakieś 2 min(nawet nie to była chwila no z 3 razy) i wyszedł powiedziałam że bez gumki nie ma mowy. Więc wstał znowu i poszedł po nią nałożył sobie na penisa ... i włożył go znowu do mnie...ale mnie to bolało(było to pierwszy raz) i historia się powtórzyła jak w sytuacji bez gumki.I powiedziałam NIE nie chce bo będę żałować. Przestaliśmy. Jednak przed wszystkimi tymi wydarzeniami Marek(chłopak) wytranżolił się z łóżka musiła musiał się dotknąc penisem o koc, potem włożył bokserkki,spodnie i poszedł się napić czegoś następnie poszedł siku i wtedy podobno wszystko się oczysza powiedział mi to on jak i moja przyjaciółka która współżyje od 2 lat-sam ginekolog jej tak powiedział. Umył łapki i wrócił do mnie. Była chwila przerwy i przytulaliśmy się całowaliśmy on mi zrobił chwile dobrze i wtedy właśnie zaczeło się to o czym wspomniałam wyżej...Z obliczeń miałam wtedy dzień bezpłodny to już był 23 dzień cyklu a bóle owulacyjne(nie wiem jak to nazwać) miałam koło 20 grudnia i wtedy były mocne,zgodnie z kalendarzem miałam wtedy dni płodne a 23 miałam szczyt(ale nie istotne bo to nie jest pewne w 100% nigdy) ale ważne,że przecież już w 23 dniu nie miałam dni płodnych ?! Więc i ryzyko jest mniejsze? Okres poiwnnam dostać 5 stycznia ale pewnie z tego stresu dostane później. Mam już pewne objawy przedewszystkim dzisiejszy ból na jajniku lewym i troszkę plamka mała śluzu biłaego takiego lepiącgo się jak plastelina...szybko zasechł. Więc moje drogie kobitki czy jest na prawde szansa na to że moge być w nie chcianej ciaży ? Czy poprze zrobienie loda...ta całą spereme mogłam wyczyścić? Do tego zaraz przed tym ocierał się o moją bielizne.Bardzo proszę o poważne odpowiedzi bo mam już dziwne schizy!

Mam pewne objawy co do okresu !

Ocierał się o moją bielizne zaraz przed

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest znikome - nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...