Skocz do zawartości
Forum

Druga szansa dana mężowi po jego zdradzie


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno, słuchaj się własnego serca i rozumu, nie podszeptów ludzi którzy wkładają do głowy ( bo takich spotkasz!)że nic z tego nie będzie, że jest to niemożliwe .....to są stereotypy, powielane przez ludzi którym, nie wiem dlaczego?! zależy na rozkładzie czyjegoś małżeństwa.Nawet gdy Wam się nie uda, czego absolutnie nie życzę,to będziesz miała świadomość że zrobiłaś wszystko żeby ratować małżeństwo.:-)))

Odnośnik do komentarza

Jestem dziś pewna że nam się uda. W lutym jadę do meża nie wiem na jak długo , tydzień może dwa.Wciąż dzwoni mówi że mnie kocha, pyta się czy ja go też nadal kocham. Wierze mu , będę się starać aby teraz już zawsze było dobrze. Będę dbać o siebie jako kobieta. Chodzi mi o dobry wygląd, ubiór .Wierzę że wygrałam tę walkę .

Odnośnik do komentarza
Gość jakich wiele

Dokadnie:)

Ja tz bardzo sie ciesze ,ze jestescie razem :)

Wszystko zalezy teraz od Was -a wiem ,ze dacie rade -

I oby wszystkie pogubione osoby zaznaly takiego szczescie :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
\

Odnośnik do komentarza

Dziękuję , za dobre słowo.Kocha mnie wiem o tym , miał chwile słabości . Ale teraz już do tego nie dopuszczę , będę zawsze dbać o to aby było cudownie.Wiem , że gdyby coś do niej czuł to normalnie poszedł by do niej. Czasami nachodzi mnie chęć aby na skype coś jej napisać. Ale to już nie ma chyba znaczenia skoro wybrał mnie.Ona tez pewnie cierpi bo chciała aby ją wybrał.Ale stało sie inaczej .Wygrałam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...