Skocz do zawartości
Forum

Żona podejrzewa mnie o zdradę


Gość marcin12345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin12345

Witam. Od trzech tygodni pisze na gg z taka poznana dziewczyna,widzieliśmy się tylko raz i tylko pisaliśmy sms-y i gg. Zona przechwyciła te rozmowy znając moje hasło i teraz wyrzuca mnie z domu bo jest przekonana ze ja zdradziłem. Co mam robić jak jej udowodnić ze tak nie było. Wiem to głupie mając Zone a pisząc z inna kobieta,lecz pracuje za granica i szukałem jakieś kontaktu zajęcia,bo zona nie poświęcała mi za dużo czasu i uwagi. Co mam teraz zrobić?? :'(

Odnośnik do komentarza

I dobrze zrobiła, co się będzie cackac z takim dupkiem jak ty?
Po 1 zerwij kontakt z tamta kobietą albo odejdź od żony skoro jesteś nieszczęsliwy. Piszesz widzieliśmy się tylko raz. A po co w ogóle? Rozumie, że czujesz się trochę samotny, tak więc czemu nie szukasz kolegi? tylko kolezanki? Po co się z nią widziałeś? Po co sms-y? Przekroczyłeś granicę. Idź na siłownię czy gdzieś żeby miec zajęcie..
Po 2 zawalcz o żonę, jezeli naprawdę ją kochasz i nie chcesz jej stracić.
A po 3 nie miał byś nic przeciwko gdyby twja żona robiła to samo a ty odkryłbyś to przypadkiem? Rozumię, że byłbyś szczęśliwy z jej szczęścia?

Odnośnik do komentarza

"szukałem jakieś kontaktu zajęcia,bo zona nie poświęcała mi za dużo czasu i uwagi"-ten fragment Twojej wypowiedzi mówi sam za siebie-nie zaznajomiłeś się z tą panią z gg w czysto przyjacielskich celach. Dlatego nie ma co się dziwić, że żona Ci nie ufa. Pewnie wyczuwa nieszczerość w Twoich zapewnieniach, że zawsze była dla Ciebie najważniejsza.

Odnośnik do komentarza

Bo żona nie poświęcała mi za dużo czasu i uwagi,a może znasz tego przyczynę? nieraz nieświadomie można odsunąć od siebie kobietę,często to jest jedno nie właściwe słowo w momencie w którym żona potrzebowała bliskości i zmieniła swoje nastawienie wobec ciebie...to tylko założenie lecz tu zacząłbym szukać rozwiązania.Co do reszty,daj odrobinę czasu żonie ty sam ją znasz,najlepiej delikatnie...zacznij ją adorować,przepraszaj...błagaj,sam powinieneś wiedzieć co twoja kobieta lubi,na drugi raz znajdź sobie zainteresowanie które nie wzbudzi w twojej żonie przykrości.

Odnośnik do komentarza
Gość marcin12345

Witam. Żona mi to wybaczyla,teraz staram się odzyskać jej zaufanie lecz wiem ze nie będzie lekko. Dziękuję wszystkim za szczere odpowiedzi i za uświadomienie mi ze nie powinienem tak robić . Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...