Skocz do zawartości
Forum

Odejście i zdrada dziewczyny


Gość Łukasz23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam spędziłem z moją dziewczyną 7 ostatnich miesięcy bardzo ją kocham, kocham ją nad życie i tylko o niej ciągle myślę, nigdy nie sprawiłem jej przykrości nigdy jej nie zdradziłem nawet nie pomyślałem o tym. Ona mówiła to samo, że kocha mnie najbardziej na świecie a nagle z dnia na dzień to się zmieniło bo poznała kogoś innego i zdradziła mnie z 2 innymi facetami... jestem załamany, nie mogę jeść, spać, na niczym nie jestem w stanie się skupić ona jest miłością mojego życia. Nie chce mi się żyć. Nie chcę żyć bez niej.Co mam zrobić...? Błagam o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość pomocny_chochlik

Rozumiem Twój ból.Osoba, która była Twoją ostoją, przyjaciele, drugą połówką zrobiła coś takiego. Nie zasługuje na Ciebie, ale nie jest to dla Ciebie łatwe do zaakceptowania.
Moim zdaniem idź do psychologa, wyżal się - potrafią pomóc.

Odnośnik do komentarza

Łukasz otwórz oczy chłopaku,zobacz kogo kochałeś, kogo kochasz, cóż to dziewczyna której dałeś serce a Ona odpłaciła Ci podwójną zdradą, Warta jest Twojej miłości?Może lubi takie fajerwerkowe życie,.nie lubi stabilizacji,co kilka mięsięcy inny facet......Człowieku cierpisz teraz ale potem przyznasz mi rację.Lepiej że po7 miesiącach wyszło szydło z worka, niż po kilku latach...Zasługujesz na dobrą porządną dziewczynę, taką która doceni Twoje oddanie i miłość......Łukasz zyczę Ci żebyś kogoś takiego kiedyś spotkał, taką dobrą kobietę na całe życie.Pozdrawiam i trzymaj się.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Utrata ukochanej osoby jest zawsze bolesna - często porównuje się ją do żałoby. I tak jak żałoba ma kilka etapów. Teraz jesteś na etapie bólu - wyrzuć go z siebie, nie tłum emocji, a zobaczysz, że z czasem wszystkie negatywne uczucia zmniejszą się i będziesz gotowy do rozpoczęcia nowego życia.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...