Skocz do zawartości
Forum

Podniecenie oglądaniem kobiecych genitaliów


Gość babka ale nie siwa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość babka ale nie siwa

Jestem dziewicą mam 28 lat.Boję się czy nie jestem lesbijką bo chociaż bardzo pragne współżycia z mężczyzną(a nie mam z kim narazie),mimo to odkąd byłam nastolatką odczuwam podniecenie na widok kobiecych narządów płciowych,szczególnie owłosionych.Najbardziej jestem pobudzona oglądaniem scen masturbacji i badań ginekologicznych,o tym też myślę masturbując się-że jestem u ginekologa i mam badanie.Oglądanie penisów nie podnieca mnie,chociaż chciałabym mieć faceta i sie z nim kochać,widząc zarośniętą c...ke od razu muszę sie zmasturbować.Czy ja jestem lesbijką?

Odnośnik do komentarza

Witam .Ja uważam że to nic dziwnego ponieważ mnie np. podnieca widok dwóch kobiet uprawiających sex i wcale nie jestem lesbą.moje marzenie to sprobować sexu z kobietą ale nie wie,m czy bym nie uciekła jakby miało dojść do skutku.Mam męża i dwoje dzieci i jestem bardzo szczęśliwa ,a jednak zawsze chętnie popatrzę,tylko troche mnie dziwi ,że akurat zarośnięte cię podniecają bo mnie przeciwnie.Nie martw się bo wszystko z tobą jest ok. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...