Skocz do zawartości
Forum

Sprawianie bólu podczas stosunku


Gość Maskit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
mam pewne pytanie dotyczące mojej dziewczyny. Jesteśmy ze soba 4 miesiace współżyjemy od 2. Mamy oboje po 27 lat. Mam pewien problem - zagadką - nie wiem jak to nazwać. Kiedys rozmawialismy o fantazjach i ona powiedziala z elubi jak jestem taki "ostry" raz w łózku powiedziała abym ją szarpnął za włosy. Pomyślałem ok ona tak lubi. Ale na klapsach i szarpaniu za włosy się nie konczy bo ostatnio chciała abym jej trzymał ręce niby na siłe a ona udawała że się wyrywa potem chciała abym ją popchnął itd. Czy to taka forma fetyszu czy coś jest nie tak? Nie wiem co mam robić bo mnie to nie kreci czasem się jej boje jak chce żeby np popchnąć itp

Odnośnik do komentarza
Gość kobietka22

Zgadzam się, że partnerka dość szybko odkrywa przed Tobą swoje ostrzejsze potrzeby, ale to indywidualna sprawa :)

Osobiście sama zaczynam nakierowywać swojego mężczyznę na to co mnie kręci - po części to on we mnie to odkrył, bo jest moim pierwszym partnerem sexualnym - i jest to właśnie podobna forma zabaw, jak u Twojej partnerki. Kręcą mnie jego klapsy, chciałabym, aby przykuł mnie do łóżka i ostro się mną zabawiał (po to były te skórzane kajdanki na dzień faceta ;)), ale on chyba jeszcze tego nie zrozumiał.

W każdym razie uważam, że wiele kobiet lubi być targanych za włosy, zniewolonych, "klapsowanych" - to zdecydowanie potęguje doznania erotyczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...