Skocz do zawartości
Forum

Zdrada i odejście męża


Gość antosia16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mój mąż zdradzał mnie od roku . W tym samym czasie moja mama ciężko chorowała i zmarła .Na początku stycznia wyprowadził się do kochanki , dodam że jest młodsza od niego o 14 lat. My bylismy małżeństwem przez 18 lat mamy dwoje dzieci . Ta sytuacja jest dla mnie bardzo stresująca on ciągle mnie upokarza , obraża . Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

rozumiem przez co przechodzisz. zal, upokorzenie, zdrada. nie jestes niczemu winna, a zachowania meza nic nie usprawiedliwia. nie jest ciebie wart. mimo dzieci, przysiegi, nie z takim czlowiekiem chcesz byc. latwo mowic, ale nie masz czym sie denerwowac, to on podjal decyzje, nie Ty. bylas w porzadku, opiekowalas sie swoja mama (bardzo ci wspolczuje, wiem co to znaczy strata kogos z bliskiej rodziny). wybral cos co nie wymagalo problemow i zobowiazan, ale do czasu... na prawde uwierz mi dobrze ze tak sie stalo. po co byc z kims komu nie mozna zaufac i na kim nie mozna polegac

Odnośnik do komentarza

Zdrada i odejście męża to wydarzenie, które dla kobiet jest bardzo ciężkie, czesto są trudności w zapanowani unad emocjami i powrocie do życia codziennego. Na początku na pewno jest trudniej gdy wszystko jest świeże, z czasem emocje wiadomo opadają. Jeśli w tej chwili odczuwasz ogromny ból, który utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie, zastanów się nad rozmową z psychologiem. To bardzo trudne chwile i bardzo Ci współczuję, potrzebujesz wsparcia, motywacji, aby żyć dalej i nie poddawac się. W tej chwili wydaje Ci się, że Twój świat się zawalił ale tak nie jest. Na tą chwilę nie potrafisz spojrzeć w przyszłość, ale z czasem to się zmieni. Wszystko jest po coś i nic nie dzieje się bez powodu. Z czasem odnajdziesz się i poznasz kogoś nowego, zobaczysz, że po każdej burzy wschodzi słońce i wszystko jest po coś, żeby potem było lepiej, czego z całego serca Ci życzę.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witaj miesiąc temu po 18 latach też do 14 lat młodszej kochanki odszedł mój mąż ,jest lekarzem pracują razem to pielęgniarka mamy syna ,do tego doszło jeszcze pobicie na oczach syna ,wyprowadził się nam zostawił dom ,ale straszy ,grozi,mnie nienawidzi ,wiem co czujesz byłam z nim24 lata ,18 lat małżeństwa i okazało się że jestem za stara bo mam 41 lat ,jest mi bardzo bardzo ciężko

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze,żebyś przestała się bać , ignorowała jego groźby i mała gdzieś jego uczucia do Ciebie,
a już nadawanie dziecku na matkę jest perfidne,

nie dość ,że to on Cię zdradził,to jeszcze nie daje Ci spokoju,nagrywaj jego zachowanie ,bo to jest ewidentne nękanie,
zbieraj też dowody na zdradę,bo jeśli on jest taki podły to jeszcze będzie chciał Ciebie zrobić winną rozpadu małżeństwa.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

agakolaczyk, bardzo dobrze, że pomyślałaś o wsparciu dla siebie i korzystasz z pomocy psychologa. Bardzo Ci współczuję tego, co Cię spotkało, bo na pewno na to nie zasługujesz. Jeżeli mąż odszedł do młodszej kochanki, pozwól mu na to. Nie zasługuje na Twoją miłość, tym bardziej po tym, jak Cię traktuje - poniża, straszy, oczernia w oczach syna. To jest karygodne. Mam nadzieję, że znajdziesz w sobie siłę, by jak najszybciej uwolnić się od tego toksycznego człowieka i rozpocząć wszystko od nowa. Życzę wszystkiego dobrego i dużo siły! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...