Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, gdy chłopak nie wykazał zainteresowania?


Gość agata05buzka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agata05buzka

zakochalam sie w koledze z pracy do naszego sklepu przywozi towar!! Poprosil o moj numer dalam mu i tak zaczelismy sie spotykac ale krotko bo potem napisal ze nic do mnie nieczuje a ja sie w nim naprawde zakochalam pozniej jeszcze pare razy sie spotkalismy ale powiedzial ze to byl blad!! Zaczelam sie pytac dlaczego co mu takiego zrobilam ale nic mi niepowiedzial jak mam sobie poradzic z tym wszystkim i o nim zapomniec a nie potrafie pisze mu ze go kocham a on nic!! co mam robic?? kocham go

Odnośnik do komentarza

No wiesz...nikt nie powiedział,że miłość musi i ma być odwzajemniona.
Pewnie uważa cię za dobrą koleżankę z którą można porozmawiać na różne tematy.
Gość spanikował,ty napisałaś,ze się w nim zakochałaś,on nie chce deklaracji i milczy.
Też niefajne jest to,że się nie odezwał i nie chce przeprowadzić szczerej,konkretnej rozmowy z tobą w celu wyjaśnienia pewnych spraw.
Możesz walczyć,ale moim zdaniem lepiej by było jakbyś sobie odpuściła-ja bym tak zrobiła,ale to tylko moje zdanie.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza
Gość agata05buzka

prosilam go zeby zemna porozmawial nawet zaproponowalam przyjazn ale napisal mi tylko ze jestem nachalna!! Dzwonilam do niego ale nieodebral po chwili ktos do mnie dzwonil ale z innego numeru przestraszylam sie i nieodebralam jeszcze napisalam mu ze po ostatnim stosunku bez zabezpieczenia niejestem pewna ale moge byc w ciazy to napisal ze mam go nie straszyc wczoraj jak szlam na swoja zmiane do pracy to wlasnie od nas wyjezdzal i przykro mi sie zrobilo bo niewiem czemu sie tak zachowuje zapytalam sie co sie takiego stalo i czemu mnie tak nienawidzi ale nic nieodpisuje tylko powiedzial ze zablokuje moj numer!! nawet jesli okaze sie ze naprawde jestem w ciazy to nie usune dziecka bo niepotrafilabym tego zrobic wychowam je sama a do niego niemam co sie odzywac bo i tak niedostane zadnej odpowiedzi tylko przeprosilam za wszystko i zmienilam stanowisko pracy zeby sie z nim nie widywac !!! niewiem i nierozumiem co sie stalo dlaczego mnie tak traktuje!!

Odnośnik do komentarza

MAM PYTANIE ile masz lat ?
bo troszkę zachowujecie się jak dzieci przepraszam za szczerość ale z twojego opisu wygląda na to że chłopak wziął to co chciał znudził się i się wycofał :( na twoim miejscu olała by, go zostawiła i pokazała co stracił widać że chłopak należy do grupy osób której tylko zależy na sexsie pokaż się z najlepszej strony olewaj go mała zmiana wizarunku też nie zaszkodzi jesteś śliczna to teraz bądź piękna :)

Odnośnik do komentarza

Boże ,kobieto dlaczego jesli już decydujesz sie na sex z niedawno poznanym chłopakiem to robisz to bez zabezpieczenia.Co Ty sobie wyobrażasz że tym sposobem znajdziesz męża!!!!!!!!Przymusisz go do małzenstwa........mam nadzieje ze nie jesteś w ciąży.......ia to co się stało to nauczka dla ciebie na całe życie .Współzycie musi być odpowiedzialne !!!!!za dużo na świecie nieszczęsliwych dzieci z przypadku!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Agato ,to Ty musisz dbac oswoje interesy ......Jeżeli tak powiedział a potem zostal w srodku i zostawił ci problem to jest poprostu inbecylem .DAJ SOBIE z nim spokój .Nawet jeśli bedziesz z nim w ciązy.Jesli nie będziesz mogła zatrzymać dziecka to możesz zostawić w szpitalu ,a tam znajdą mu dobrych rodzicow adopcyjnych.tyle małzeństw nie może mieć dzieci ze chętnie zaopiekują się twoim dzieckiem.

Odnośnik do komentarza

Sama też na pewno dała byś radę wychować. Wiele kobiet samotnie wychowuje dzieci. Jeszcze raz mówie Ci zostaw go to glupi nieodpowiedzialny ,drań który zabawił się Twoim kosztem nie jest wart Twojego uczucia.Z takim idiotą zmarnujesz sobie życie !!!!pomyśl tylko jeżeli w takiej sytuacji zostawił Cie samą to co będzie dalej Nigdy nie będziesz mogła na niego liczyć.Nie jestęs na bezludnej wyspie jeszcze znajdziesz odpowiedniego faceta,tylko musisz byc rozsądna. Mieć do facetów ograniczone zeufanie.

Odnośnik do komentarza
Gość karolcia052283

Moja droga, dałaś mu, co chciał,zabawił się i cię olał,
sorry, że tak napiszę, ale potraktował cię, jak zabawkę, sama widzisz jakim jest człowiekiem, więc nie rozpaczaj i weź się w garść, a co do ciąży to uwierz mi tak łatwo się nie zachodzi:)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Agata, na początku wykonaj test ciążowy, żeby się uspokoić i nie wykonywać żadnych nieprzemyślanych działań. Na razie nie myśl o tym, co zrobisz, gdy okaże się, że jesteś w ciąży.
Co do tego mężczyzny - zerwij z nim kontakt, nie pisz, nie dzwoń. Ja również jestem zdania, że nie traktował Cię poważnie.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...