Skocz do zawartości
Forum

Dziwaczna masturbacja


Gość Aleksander222

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksander222

Witam. Jak niektórzy pamiętają, pisałem wątek o swoim masochiźmie. Odkąd staram się to rzucić, mam coraz częstsze dziwne fantazje, podczas których masturbuję się w bardzo dziwne nietypowe sposoby (ale o tym za chwilę). Jak pisałem, kiedy jeszcze się biłem i związywałem, od czasu do czasu następowała u mnie erekcja. Ale to było działanie nieplanowane. Natomiast teraz kiedy mam ochotę sobie coś zrobić a nie zwalczę tego w porę, klękam lub/i robię sobie lewatywę. W trakcie, klęczenia łapię się często za genitalia. Następuje masturbacja. Do tego mam dziwne wyobrażenia. Np. ostatnio zacząłem się podduszać folią i w trakcie tego masturbować. Wyobrażałem sobie że stoi nade mną kobieta a potem mężczyzna i kobieta mówi mi : "masz sie ku**a sam zgwałcić. Boję się co mi jeszcze przyjdzie do głowy. Co najgorsze, często wyobrażam sobie mężczyzn jako moich oprawców. Mam nadzieje że nie jestem biseksualistą, przecież nie mogę wręcz patrzeć jak sie facet z facetem całuje. Podobają mi się tylko i wyłącznie dziewczyny więc skąd faceci w tych wizjach? Wiem jestem totalnym świrem:( co moge z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Gość Czekoladowa1

Jak sam słusznie stwierdzasz jesteś masochistą, te praktyki seksualne które tutaj opisujesz są ewidentnie masochistyczne. Jeśli chcesz się tego pozbyć to idź do seksuologa jeśli nie chcesz to pozostaje Ci odwiedzać portale typu BDSM i zacząć się umawiać na randki z ich bywalcami ;]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...