Skocz do zawartości
Forum

Odciąć się od niego czy nadal mieć nadzieję?


Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi ale smierdzi tutaj mitomania;/jakos naprawde ciezko mi uwiezyc w ta nagla milosc-nie uwazacie?a jezeli to prawda to Boze Ty widzisz a nie grzmisz!a co do reszty? I po co ta pretensja w glosie znikajaca???aaaa Pewnie to bylo tak" aj lowju a teraz napisz mi odwolanie baby"...sorry ale musialam....

Odnośnik do komentarza

oj dobra dajcie spokój:) Znikająca a Ty się tak nie unoś, bo każdy tutaj wyraża swoją opinię. Jeśli Ci się uda z tym psychiatrą to ok punkt dla ciebie, a jeśli nie to raczej też nikt nie bedzie się cieszył. Po prostu dziwi nas to że facet w tym wieku, który jest z kimś związany rzuca wszystko dla swojej pacjentki

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza
Gość karolcia052283

Słuchajcie!! a mi podoba się mój dentysta, jest miły, przystojny po 30-tce, to znaczy, że się we mnie zakochał buhhhha ,ma żonę ale jest taki miły, delikatny chodzę do niego od 10 lat...
też takie brednie mogę napisać,
znikająca jest samotna i wylapuję miłe słowa jako oznak miłości, zakochania,
no kurcze ona naprawdę jest w pełni zdrowa HAHAHA

Odnośnik do komentarza

No skoro ją kocha to teraz tak... na pewno powie, żeby zniknęła z list jego pacjentek. Tamta kobieta, z którą się spotyka... to w ogóle już jej nie ma.
Teraz jeśli on ją kocha to chodzą za rękę po mieście. A jej rodzice o wszystkim wiedza o i ją w tym dopingują.

A jeśli tak nie jest to... do dupy z taką miłością!
Ale będzie afera :D

Odnośnik do komentarza
Gość karolcia052283

nie no słuchajcie ja tto widzę tak,
on: kocham cię, jesteś piekna kobieta:)tylko napisz mi odwołanie, proszę
ona:ja ciebie kocham bardxiej mogę wyjechać nawet do USA jesli mnie nie pokochasz mocno, ale przed tem się potne i ci powiem, że jak mnie nie będziesz chciał to się zabiję..
on: nie, nie , ja cie kocham
ona: ja ciebie też mój psycholku..
amen, żyli długo i szcześliwie...

Odnośnik do komentarza
Gość karolcia052283

no pewnie, że dużo weźmy np. marcienkiewicz i Izabela
:)
a serio to ok,
życzę szczescia, ale taka prawdziwa miłość w takim przypadku, jaki przedstawiła znikająca, zdarza się bardzooo
rzadko..
I nadal uważam, że lekarz i pacjentka to nie wróży nic dobrego :(

Odnośnik do komentarza
Gość Najfajniejsza

Znikąjaca to co piszesz świadczy o Twojej ułomności emocjonalnej! Czy Ty tego nie widzisz, że Twój lekarz boi się że zrobisz sobie krzywdę gdy dowiesz sie, że On Cię jednak nie kocha.
Sam fakt, że zakochałaś sie w swoim lekarzu jest chory...

Odnośnik do komentarza

WLudzie wszystko ma swoje granice iwszyscy to wiedza tylko nie Wy. Nie macie litosci dla znikajacej.Jestescie na tym forum. Zeby pomagac a nie obrazac.!Jestem tu nowy ale widze ze. dlugo tu nie zachacze..Wyrazajcie swoje opinie kloccie sie ale nie nabijajcie z byc moze z kogos chorego.siemka

Odnośnik do komentarza

~karolcia052283
nie no słuchajcie ja tto widzę tak,
on: kocham cię, jesteś piekna kobieta:)tylko napisz mi odwołanie, proszę
ona:ja ciebie kocham bardxiej mogę wyjechać nawet do USA jesli mnie nie pokochasz mocno, ale przed tem się potne i ci powiem, że jak mnie nie będziesz chciał to się zabiję..
on: nie, nie , ja cie kocham
ona: ja ciebie też mój psycholku..
amen, żyli długo i szcześliwie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...