Skocz do zawartości
Forum

Jak długo utrzymuje się wynik bety po zabiegu usunięcia ciąży?


Gość mifi

Rekomendowane odpowiedzi

jak dlugo po usunieciu ciazy(zdrowej i zywej, 9tydzien) utrzymuje sie beta ? minely 4 tygodnie , dopiero od paru dni nie plamie choc czasem w sluzie sa slady krwi albo takie brazowe cos. zrobilam test i wyszla druga kreska ale ledwie widoczna. czy to pozostalosc po tamtej ciazy czy jestem w nastepnej?

Odnośnik do komentarza

seks wiąże sie z odpowiedzialnością a skoro bylas gotowa wspolzyc to powinnas byc gotowa urodzic i poniesc tego konsekwencje (niekoniecznie wychowac dziecko- a jest wiele par ktore chca dzieci a nie moga) co do gwałtu to poczete dziecko powinno miec szanse sie urodzic a zgwalcona kobieta po pewnym czasie nie mysli o tym ze to dziecko poczete z gwaltu tylko dociera do niej ze to jest jej wlasne dziecko. autorka powyzszego pytania zachwala sie egoistycznie i co chwila przyjemnosci skonczyla sie ciaza a tą z kolei przeciez mozna usunac w tych czasach to zaden problem traktuje sie poczete dzieci jak lalki. co tam liczy sie przyjemnosc a to ze jest sie w ciazy i ma w sobie nowe zycie to sie nie liczy/ i te teksty (bo nie dałabym rady wychowac sama, nie mam pieniedzy, jestem na studiach, musze zrobic kariere itc.) czy to normalne podejscie? nie ma wytlumaczenia na zabicie. morderstwo pozostanie morderstwem i zaden gwalt zadne inne wytlumaczenia nie usprawiedliwia tego. Te kobiety ktore sa w ciazy i choruja na nowotwór poswiecaja siebie zeby urodzic wlasne dziecko. jedne przezyją i ciesza sie z malenstwa inne niestety podczas porodu czy tuż po nim umieraja ale zostawiaja najwiekszy skarb po sobie. A ty co zostawisz? martwisz sie tylko ze znowu jestes w ciazy pfff co za problem znowu usuniesz. przeciez to nic takiego tylko twoje dziecko.

Odnośnik do komentarza

Jezu... Nie mogłas urodzić dziecka, a potem oddać do domu dziecka?! Musiałas je zabić?

Nie mogę cię oceniać? A mogę. Tak samo jak każdego innego zabójcę. A ciebie nawet bardziej, bo zabiłas bezbronną małą osobę. Mamy 21 wiek i demokrację? Owszem, i to znaczy, że ludzie powinni pójsć też do przodu, a nie być dalej barbarzyńcami. Gdybym zabił 5-letnią dziewczynkę, to jak byscie mnie oceniali? Liczę, że kiedys dorwą cię wyrzuty sumienia, tak jak każdego człowieka z sercem, a nie kamieniem. A po latach wyrzuty docierają, i przebijają się przez ten kamień, a potem? Kto wie, oby jak najgorzej.

Odnośnik do komentarza

czlowieku grozisz mi? jacy wy jestescie smieszni....malo jest dzieci w domach dziecka? nie rob swojego tylko wez z domu dziecka skoro jestes taki wielkoduszny....stac cie na to? zrobisz to? nie... napewno nie . nic cie one nie obchodza i chcesz zeby bylo ich wiecej? biednych samotnych placzacych i teskniacych za rodzina i czekajacych i pewnie nie doczekajacych sie na adopcje...oto wasza dobrodusznosc, wasza wiara katolicka i wasza empatia....

Odnośnik do komentarza

~mifi
czlowieku grozisz mi? jacy wy jestescie smieszni....malo jest dzieci w domach dziecka? nie rob swojego tylko wez z domu dziecka skoro jestes taki wielkoduszny....stac cie na to? zrobisz to? nie... napewno nie . nic cie one nie obchodza i chcesz zeby bylo ich wiecej? biednych samotnych placzacych i teskniacych za rodzina i czekajacych i pewnie nie doczekajacych sie na adopcje...oto wasza dobrodusznosc, wasza wiara katolicka i wasza empatia....

jak się czyta takie wypowiedzi to aż mrozi krew, że takie osoby mogą swobodnie uprawiać seks i brać odpowiedzialność za ludzkie (niejedno)życie. najlepiej we wszystko wmieszać czyjąś wiarę (katolicką, no bo jaką inną, skoro o niej się mało wie to co dopiero o innych) chociaż o tym nawet ani słowa w wątku nie było. zabiłaś swoje dziecko, żeby nie płakało w domu dziecka za Tobą?

tak wyglądało Twoje dziecko kiedy je usunęłaś:

http://www.wykop.pl/link/58820/zdjecia-abortowanych-plodow-w-pierwszym-trymestrze-bardzo-drastyczne/

oto jest twoja dobroduszność i empatia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...