Skocz do zawartości
Forum

Stosunek w dni płodne a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Gość misia1516

Witam. Kilka dni temu uprawiałam seks z moim chłopakiem i pękła nam prezerwatywa, później jeszcze przez chwilę kochaliśmy się bez, ale on skończył już poza mną. Byłam wtedy kilka dni przed dniami płodnymi. Ostatnio znów się kochaliśmy, miałam już dni płodne. Zabezpieczaliśmy się i tym razem nie pękła nam prezerwatywa, i tak jak poprzednim razem skończył poza mną. Od kilku dni mam mdłości i ogólnie czuje się słabo. Czy to może być ciąża? Jakie są na to szanse? Proszę o szybką odpowiedź, najlepiej eksperta. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

pietia co Ty za głupoty piszesz?
pare dni po zapłodnieniu na 1000000% by nie miała objawów ciąży.
Masz mdłosci bo sie stresujesz i to autosugestia mdłosci sie ma 17-0 tygodniu po paru dniach od stosunku dopiero do zapłodnienia dochodzi

Odnośnik do komentarza

Witam, miesiączkuje regularnie co 29 dni, czasami krwawien dostaje dzien lub dwa przed spowdziewanym terminem. Mam typowe dolegliwości związane z okresem: ból piersi, bóle w podbrzuszu. Dwa tygodnie temu kochalam sie z chlopakiem (byly dni plodne) , zabezpieczalismy sie , do wytrysku nie doszlo we mnie. Czy jest szansa ze moje objawy sa zwiazane z wczesna ciaza? prosze o szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

WItam, nie wiedziałam gdzie umieścić swój post więc zakładam nowy. Moje pytanie polega na tym, że kochałam się z chłopakiem w dni płodne tzn wyliczyłam je na podstawie ostatnich dwóch miesięcy okres miałam 21 listopada, wiec dni plodne mialam okolo 5/6 grudnia do 12 grudnia czy jakoś tak, ale stosunek był przerywany tzn najpierw była zabawa później stosunek a na koncu kończył na mnie, kochalismy sie tak kilka razy, ale raz wydało mu się że troszkę może mu się do środka ulało na początku. Okres powinnam dostać koło 20 grudnia, teraz mam takie duże piersi obrzmiałe i strasznie mnie bolą że nie mogę ich dotknąć, czy to może być spowodowane ciążą ?

Odnośnik do komentarza

Witam miesiączkę dostałam 25.grudnia 2013 roku wczoraj uprawiałam z mężem seks z użyciem prezerwatywy. Po stosunku mąż zdjął prezerwatywę i umył swojego członka i 2 razy ręce, a następnie po tym zaraz dotykał i kładł mi do pochwy rękę i penetrował ją moje miejsca intymne. Mam pytanie czy jest możliwość w związku z tym zajść w ciąże czy nie ma możliwości? Bardzo proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam, moje pytanie jest takie kochałam się z chłopakiem do końca w środku, bez zabezpieczenia, 22 grudnia zaczęłam miesiączkę, kochaliśmy się prawie codziennie, ostatni raz gdy skończyliśmy w środku było to 2 styczeń 2014. Moje cykle są 30-34. Jaka jest szansa na dziecko ? Wczoraj prawdopodobnie miałam owulację bo bolał mnie jajnik i miałam taki lekko brązowy śluz. Odpowie mi ktoś ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...