Skocz do zawartości
Forum

Czemu mężczyźni korzystają z usług prostytutek?


Gość Trick

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie facet który korzysta z tego typu atrakcji jest skończony. Sam chce się ogrążyźć proszę bardzo ale dlaczego ciagnie za soba swoją żóne. Czemu jej marnuje życie, czemu jej nie szanuje, ona jest przy nim kiedy jest źle a on? Jak tylko przestaje mu wystarczać to co idzie do innej, płaci jej ... te same pieniądze mógł by wydać na terpię dla par

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Według profesora Starowicza mężczyźni korzystają z usług prostytutek głównie z trzech powodów. Pierwszym jest brak satysfakcji z seksu ze stałą partnerką (bo jest za rzadko, bo partnerka odmawia mu pieszczot, które lubi). Drugi powód to partnerka zbyt wymagająca, przy której musi się dużo "napracować", a w domu publicznym dostaje to, czego chce bez żadnego wysiłku. Trzeci powód to zwykła ciekawość.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Odpowiem tak...
Jeżeli bylybyscie dobre w lużku nie robilibysmy tego...
wychodze z takiego zalożenia, że jezeli sypiam ze swoją kobieta którysnasty raz z rzedu daje z siebie 100% i widze zadowolenie partnerki dostaje pochway nie ma takiego chwilowego odczucia ze jest cos nie tak, a z kolei ja nie czuje pełnej stysfakcji, nadmienie jeszcze ze po paru np latach ze soba jestesmy w stanie ocenic potrzeby naszego partnera/partnerki, wobec do glowy przychodzi pomyst żeby wybrac sie do prostytutki dlaczego?
Jestem niezadowolony a z czasem nawet zniesmaczony tym ze kolejny raz wszystko bedzie stawiane na jedna karte na jej strone, pomimo tego ze jestem facetem tez potrzebuje czasem pieszczot dluzszej gry wstepnej... no dobra zbaczam z tematu, a wiec dlaczego? dotychczas seks z partnerkam wygladal bardzo podobnie jezeli chodzi o cale rozegranie sprawy, doszedlem do wniosku ze jezeli ''TY" nie dajesz mi tej satysfakcji zrobie to z prostytutka zaplace jej powiem czego oczekuje... czego? odskoczni od calej monotoni, nie wymagam sexi strojów tanca dla mnie czy plaszczenia sie przedemna wywyższania mojego autorytetu, potrzebuje chwili namietnosci niech i nawet bedzie udawana ale chce przezyc wszystko tak jak sobie wyobrażam chce stwozyc idealna hisornie mojego obrazu wspolzycia ktory przez X lat ksztaltowal sie w mojej glowie, oczywiscie jak widac nie jestem typem agresora ani takiego napalenca, a co do prostytutki to jest tez czlowiek i nie mozna w sumie nie nalezy traktowac jej przedmiotowo ona tez chciala by czerpac z tego jakas przyjemnosc jezeli zgodzila sie na spotkanie z nami, oczywiscie wspomne ze odpowiedni poziom kultury w takich stosunkach jest wymagany czasmi fajnie jest nie podrywac ale pokazac sie z dobrej strony np na wejsciu nie ma czegos takiego ze juz przyszla i szybko pukanie bo jestem napalony, np. usiasc spokojnie zaproponowac cokolwiek do picia porozmawiac chwile ustalic co i jak... ustalic? no tak w koncu placimy za to co chcemy... ona widzi nas pierwszy raz na oczy i nie jest w stanie przewidziec czego chcemy.
wiec kobiety rozstrzygnijcie to tak to wyglada ze strony mezczyzny, a caly problem nie polega na tym ze chodzimy do prostytutek tylko dlaczego napewno kazda z was mogla by wykrzesac z siebie troszke wiecej ognia i uwiezcie mi na pewno wiekszosc z was nie miala by takich problemow...
sory za interpunkcje...
ps. a co do latwosci w kontaktach z prostytutkami jestesmy facetami/ lowcami malo jest takich ktorzy lubia taka nieruszajaca sie klode w luzku, wlasnie o umiejetnosci chodzi...

Odnośnik do komentarza
Gość gosc 44456

facet nie moze byc skonczony po stosunku z prostytutka,
jezeli facet pozna kobiete nie dziewice ona jeste tez od razu skonczona dla niego? nie! kazy kiedys moze zbladzic i to nie raz i od tego zadnych wyjatkow...

Odnośnik do komentarza

Facetowi nie chce sie zagadywac, flirtowac, krecic. Poprostu da kasse i ma co chce bez zadnych klamstw i flirtowania. Bo KOBIETY przeciez nie spytasz idemy na seks to ona powie ci zebys sie walil, a tak naprawde by poszla tylko ma godnosc co nie, wiec sugeroje ze nie jest latwa a tak naprawde juz cala mokra lata.....same sobie jestescie winne, jak nie to nie ide na dziwki i mam was gdzies.

Odnośnik do komentarza

A ja mysle inaczej . Kazdy z nas jest czlowiekiem . Facet nawet jesli bardzo kocha swoja zone i jest mu z nia dobrze . To czasem chec na chwile odskoczni . Idzie placi ma to co chce i tyle .nie lubimy podchodow jak kobiety . Lepiej zeby zrobil to z prostytutka w zabezpieczeniu niz z przypadkowa panna . Nie wiadomo gdzie . Nawet jesli jego zycie seksualne z malzonka jest dobre to czesem jedna chce uciec .chce czegos innego . Facet patrzy z innej perspektywy . Patrzy na to jak na usluge . Nie ma co sie aferowac . Ze ten to dno bo poszedl . Itp . Fakt jest to nie fer wobec kobiet . Inna sprawa . Wedlug mnie kobieta ktora robil lache z drinka to dziwka . A kobieta ktura poprostu taka wybrala droge i taka prace bo lubi sex . To czemu muwic ze dziwka . Ten kto mial kiedys cos wspulnego z sexem za kase wie o co chodzi .

Odnośnik do komentarza
Gość odp na pytanie

1. Z ciekawości (dla sportu, adrenaliny a niektórzy nawet by szpanować przed kumplami-jakby było czym/ zwykle takie motywy mają b.młodzi)
2. są seksoholikami(to trzeba leczyć)
3. są odpychający albo im się wydaje , że są tacy dla normalnych kobiet, czyli z kompleksów i poczucia samotności w rezultacie (terapia jakaś czy co by się przydało)
4. są idiotami. po prostu

Odnośnik do komentarza
Gość Dorosły...

Dzien dobry, jestem "fajnym gościem" - to nie tylko moje zdanie, mam ponad trzydzieści lat i kiedys moją główną zasadą była monogamia. Jestem po długim zwiazku małżeńskim w ktory rozpadł sie po wielu latach z przyczyn od nas nie zależnych. Od ponad roku jestem w nowym zwiazku. Wiem ze seks jest najważniejszą kwestią dla każdego dojrzałego mężczyzny. Pierwszy związek zakończyłem z powodu braku satysfakcji seksualnej, cała reszta sfer zycia była na najwyższym poziomie. Mój drugi związek był na początku bardzo satysfakcjonujący jesli chodzi o kwestie seksu. Teraz sie to zmieniło, reszta jest ok i na podstawie doświadczenia wiem ze nie warto kończyć udanego zwiazku z powodu seksu. Trzeba byc mężczyzną i wziąć na siebie odpowiedzialność za swoje potrzeby. Związek trwa dalej, regularnie korzystam z usług prostytutek(takich trochę lepszych niz te co stoją przy drodze;-)). Używam prezerwatyw, nie wiąże sie emocjonalnie z prostytutakami - najlzejszy wymiar zdrady. Nasze życie bardzo sie poprawiło. Kocham moją kobietę i od czasu kiedy mogę czuc sie spełniony w temacie seksu przestałem ją naciskać, jestem zdecydowanie dla niej lepszy niz kiedy nie korzystałem z usług prostytutek. Obojgu wyszło nam to na dobre i żyje sie komfortowo. Gdybym zastosował ten sposob kilka lat temu to moja żona nie stała by sie samotną matką wychowujacą dwójkę naszych dzieci. Tamta decyzja była błędna, ta jest ok i sie sprawdza w 100%.
Ps Moze sie to sprawdzić tylko w przypadku bardzo dojrzałych oraz silnych psychicznie mężczyzn, nie wolno dac w jaki kolwiek sposob znać partnerce ze kozysta sie z usług prostytutek.

Odnośnik do komentarza

niewiem skad sie biora ludzie co nazywaja dziwką tą za drink, a ta co bierze kase nie, ale z tego co wiem jest to powszechne że dziwką uznaje sie tą co pobiera jakąś niewielką korzyść , a taka co sie bardzo ceni jest nie nazywana dziwką. nierozumiem tego zjawiska

Odnośnik do komentarza
Gość kikikikia

a po co sie meczyc w barze z podrywem? placic za drinki itp. w sumie wiecej wyjdzie i trzeba sie jeszcze patyczkowac a u prostytutki kladziez kawe na lawe i masz co chcesz. Kobiety zal ci kawalek miesa miedzy nogami? nie dasz ty da ktos inny

Odnośnik do komentarza
Gość prawda nas wyzwoli

winę RÓWNIEŻ ponoszą partnerki - są zimne, odtrącają partnera, który ma swoje potrzeby. Tak to prawda drogie Panie, facet ma potrzebę seksualną tak samo jak kobieta kupna torebki czy czegokolwiek innego bez czego nie może żyć. O przykład - poczucia bezpieczeństwa, adoracji, docenienia itd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...