Skocz do zawartości
Forum

Kłujący ból pod żebrami


Gość mt...ek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mt...ek

Witam ;)

Przy bieganiu, czasem przy leżeniu czyję klucie/ból w dolnych żebrach z prawej strony. Może ciut niżej/wyżej. Za małolata wdychałem lakiery do włosów i gaz do zapalniczek, teraz tylko palę papierosy. Co może mi dolegać ???

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Ciebie objawy mogą mieć charakter organiczny jak i psychogenny. Mogą być to błahe nerwobóle jak i wyraz schorzeń wątroby. Wskazana jest zatem konsultacja lekarska i wykonanie badań laboratoryjnych jak i obrazowych. Skonsultuj się zatem z lekarzem, który zbierze wywiad, zbada Cię oraz pokieruje dalszą diagnostyką i ewentualnie leczeniem.

Odnośnik do komentarza

witam.postaram się jak najdokładniej opisać mój przypadek.
boli mnie od ponad 9 miesięcy pod lewym żebrem brak objawów jakichkolwiek .Miałam robione dwa razy usg bez zmian robiłam również kolonoskopie rowniez bez zmian waga mi stoi w mieiscu nie trace jej nie mam wzdec zgagi odbic i żadnych innych dolegliwości do ubikacji chodze regularnie .stwierdzono u mnie cyste na prawym jajniku ok32 mm alat amylza aspat w normie mam podwyższone wbc 10.54 norma 4.00-10.00 plt451.00 norma 130.00-440.00 i potas 5.10 norma 3.50-5.00 kretaninina w normie od tygodnia rowniez mnie pobolewaja plecy raczej gorna czesc boje sie ze to rak trzustki tyle sie naczytałam

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią dolegliwości są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie można postawić żadnej konkretnej diagnozy na ich podstawie. Dodatkowo, niewielka leukocytoza oraz niewielka nadpłytkowość także nie ukierunkowują dalszej diagnostyki. Tym bardziej, że wszystkie pozostałe wyniki ma Pani prawidłowe. Proszę postarać się napisać więcej informacji o tym bólu, tj. kiedy występuje, ile trwa, czy coś go nasila, czy ma związek z przyjmowaniem pokarmu/alkoholu, czy ustępuje po tabletkach przeciwbólowych, czy występuje w nocy, czy budzi Panią ze snu, itd. Być może takie informacje pozwolą nam wskazać dalsze możliwości diagnostyczne.

Odnośnik do komentarza

z bólem sie kłade i wstaje jest to lekki ból non stop nie ma minuty zebym nic nie czuła czasem sie nasila ale nie zależnie od posiłku w sumie nie potrafie stwierdzić od czego żadne środki przeciwbólowe nie daja poprawy w nocy dobrze spie od paru dni daje bardziej sie odczuc do tego dzisiaj zaczeło mnie gardło boleć jestem juz zmeczona nie wiedza ale nic nie boli bez przyczyny

Odnośnik do komentarza

ból jest cały czas taki sam bez względu w jakiej pozycji jestem czy siedze czy leze wczoraj był bardziej intensywniejszy jak leżałam na lewym boku jak sie czymś zajme to na chwile zapominam o nim ogolnie staram sie normalnie funkcjonować ale to już tak długo trwa że jestem zmeczona i robi sie to dokuczliwe a nie potrafie znalezc pomocy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...