Skocz do zawartości
Forum

Różnica wieku a związek


Gość olivka-maledivka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość olivka-maledivka

chciałam się dowiedziec co o tym sądzicie...
moja przyjaciółka ma 25 lat i faceta, z którym jest już od roku. on jest od niej 3 lata młodszy. spodziewają się dziecka.
co innego gdyby to facet był 3 lata starszy. w dodatku jej partner nie jest zbyt dojrzały.
nie uważacie że w tak młodym wieku jest to zbyt duza różnica?

Odnośnik do komentarza
Gość JuliaSCS

Mam szwagierkę co jest starsza od swojego męża o 2 albo 3 lata i też mają dziecko i powiem Ci, że u nich to masakra. Piotrek się boi cokolwiek powiedzieć, jak Nina(ich córa) coś źle zrobi. On jest pod jej presją itd...
Ale cóż czas pokaże. Jak to mój kumpel mówi: człowieka się po latach poznaje i ja też się trochę przejechałam z moim. Na początku oki itd potem zaszłam w ciążę i były kłótnie i po urodzeniu jest gorzej ale się przyzywczaiłam bo takie tam ma swoje gadanie ten mój men ale jest już ok bo się zaręczyłam;d hehe

Odnośnik do komentarza

no dokładnie, sama znam wielu 30 latków którym psa bym nie dała do opieki a co dopiero o dizecku mówić. Oni to jeszcze by się pobawili samochodzikami, na dizewczynki9 poszli...wiek nie ma tu nic do gadania chodzi o to kto jkim jest człowiekiem i jakie ma zasady

Odnośnik do komentarza

hmm no właśnie, najważniejsze to żeby ona czuła się przy nim bezpiecznie, żeby umiał zadbać o rodzinę, stanąć na wysokości zadania męża i ojca, a to nie jest zależne od wieku. To jest jednak jej wybór, są kobiety które celowo wybierają sobie takich mężczyzn, bo lepiej się czują ze świadomością, że to one o wszystko dbają itd., a facet "po prostu jest" :)

Odnośnik do komentarza

różnica wieku nie jest istotna...mój partner jest starszy ode mnie o 24 lata i jest nam z tym dobrze....fakt ludzi to dziwi...w koncu jest w wieku moich rodziców...ale liczy sie cos wiecej....ważne jest żeby miec o czym rozmawiac...żeby mieć wspólne pasje....i najważniejsze-miłość nie patrzy na wiek...po prostu się pojawia i nie mamy na to wpływu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...