Skocz do zawartości
Forum

Poniżanie i chora zazdrość męża


Gość ju...ja

Rekomendowane odpowiedzi

powiem ci zebys sie nie ludziła, że to się zmieni, bo nic sie nie zmieni dla niego nadaja sie psychotropy i tylko na nich sie wyciszy, znam podobny przypadek. Nie daj sobie !! on działa według schematu, skłócił cie z kolezankami i juz nie wychodzisz z nimi sie spotkać dodatkowo nie mozesz do nich sie wrocic o pomoc ani zwierzyć, chce cie odciąć od wszytskiego abyś czuła ze jestes od niego uzależniona i oddana.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

To takie mózgowe delirium tremens.
Może powoduje nimi jakiś kompleks; facet pochodzi z "gorszego" domu, kobieta jest lepiej wykształcona, ma słabe stanowisko w pracy i poniżają go to sie odgrywa w domu. Jakoś takie zachowania kojarzą mi się z osobami nadużywającymi alkoholu i słabo wykształconymi(moge sie mylić). I przy całym tym worku wad nie wiem czy skuteczne będą próby ratowania związku i uświadamiania delikwentowi jego "ułomności".
Taki typ co to żona do garów a on ciężką ręką wychowujący ją i dzieci. To przecież jest stu procentowy maczo (spirytus) i on nie będzie pantoflarzem (kochającym partnerem) dla żony (nieszczęśnicy), bo ona jest złem wcielonym i staneła mu na przeszkodzie do szczęścia:
flaszki, kolegów wyciągających ostatnie grosze na alkohol, utraty pracy poprzez zbytnie "spożywanie", marskości wątroby, przyklejenia sie do brudnej niemytej latami podłogi, innych pięknych kobiet (które jedynie z politowaniem by na niego spojrzały) itp.
A tak zadbany, najedzony, wyszczotkowan, wyprasowany i toczący boje o każdy kieliszek godności, może wzbudzić zainteresowanie innej samicy. Której sie poskarży jaki to jest nieszcześliwy, niedoceniany, już nie wspominając o tym że żona seksu z nim nie chce nie wiedzieć czemu ( no napewno nie temu, że on się nie przykłada do tego, aby jej z nim było dobrze).
No a jak już mu się jakaś druga na oko nawinie, to ta żona wtedy dopiero staje sie k..wą, dzi.ką i prowokatorką i napewno puszcza się bokami, tylko on jeszcze tego nie udowodnił. Ale udowodni, kwestia czasu.
Biedne te chłopy przy tych żonach zołzach ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...