Skocz do zawartości
Forum

Czy mężczyźni zwracają uwagę na niedoskonałości ciała kobiety?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość libertyprime

Jednakże ktoś tu zapomniał,że spora część mężczyzn nie wie co to i nie używa produktów przeznaczonych do higieny intymnej,do tego nie podciera się po oddaniu moczu tylko raz,dwa,trzy strzepuje ot tak po prostu mocz z wacka...a antyperspirant? ło matko...a co to za cudaaa...?

Pracuję w miejscu gdzie przyjeżdżają kolonie do domków letniskowych,rodziny,pary itd
Przykładowo-wchodzicie sobie do domku gdzie mieszkają sami chłopcy,męzczyźni-co zastajecie? syf i brud...coś czarnego spływa po prysznicu i kafelkach...śmierdzi.

Dla odmiany wchodzicie do domku dla dziewczyn,kobiet-co tam zastajecie? czysto,pachnąco,bez syfu i malarii...
Taka jest prawda.Od dawna wiadome jest,że to płeć męska dużo mniej dba o higienę.

Odnośnik do komentarza

No właśnie - też mnie interesuje ten temat. Po pierwsze - czy mężczyźni zwracają uwagę na niedoskonałości i czy to im przeszkadza? A po drugie - na jakie konkretnie części ciała kobiety zwracają szczególną uwagę?
Na początku związku mój chłopak mówił mi, że jestem atrakcyjna, że podobam mu się fizycznie, że podoba mu się moja figura. A teraz nic nie mówi o moim wyglądzie (a nie zmieniałam się za bardzo - nie przytyłam, nie obcięłam/zapuściłam włosów, dbam o siebie tak samo, jak wtedy, gdy mnie poznał). Więc o co może chodzić? Zapytałam go, czy mu się jeszcze podobam fizycznie, to odpowiedział, że tak, ale przede wszystkim, że mu się podobam jako osoba. Nie daje mi spokoju ta odpowiedź - nie wiem, czy ja jeszcze dla niego jestem atrakcyjna, czy to już tylko przyzwyczajenie do mojego charakteru, mojej osobowości. Jak to widzicie panowie???

Odnośnik do komentarza

Z doświadczenia wiem i tu się zgodzę z jedną z poprzednich wypowiedzi że w dużej mierze kobiety wyolbrzymiają,swoje nie doskonałości,przeważnie były one szybko rozwiewane.Może sam trafiałem na typ dany takich kobiet,chowając ego to kobieta powiedziała mi o rozstępach u mnie,powiem nie dopatrywałem się cellulitu u kobiety chociaż wiem co to jest.Zabawne lecz pewnie w dużej mierze zależy to od typu mężczyzny,jak i zaangażowania związku.I szczególnie najpiękniejsza jest chwila kiedy partnerzy tak się dopasują że nawet już nie mówią o pewnych rzeczach,choć słusznie było zauważone może wystąpić brak kokieterii budząc tym niepewność kobiety.Co do higieny to priorytet,lecz też jestem zdania że pewne przyjemności zdecydowanie odbywa się po odbyciu wieczornej toalety,cóż różnie z tym bywa nie każdy ma wpływ na intensywność feromonów lecz zapewne można temu zaradzić.Sądzę również że w dużej mierze zależy od samej kobiety jak ona postrzega swoją kobiecość,styl,ogólny seksapil bo można np powiedzieć rano kobiecie siedzącej w męskiej koszuli z kubkiem kawy w ręku,po upojnej nocy że wygląda ślicznie i popatrzy się z uśmiechem na faceta,skoro dzień wcześniej była taka wyszykowana,bez potarmoszonych włosów i zmytym makijażem,co on widzi takiego? :)

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem nie zwracają uwagi, bo skupiają się na pozytywach naszych sylwetek a nie na negatywach:D Bo popatrzcie czy facet zwróci uwagę na to, że zaokrąglony brzuszek czy na to że mamy piękne piersi albo pośladki, albo czy zwróci uwagę na ,,nie taki" nos kiedy patrzą na niego dwa oceany?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...