Skocz do zawartości
Forum

Przygodny seks i szybkie angażowanie się


Gość misstrzuunio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość misstrzuunio

mam 24 lata jestem mezczyzna
czasem gdy umawiam się z dziewczyną i jest dla mnie tylko koleżanką wszystko ladnie pieknie ja ja traktuje jak kumpele ona mnie tak samo gdzies tam wyjdzie cos, ok idziemy do lozka seks bez zobowiazan z jej strony ok, ale u mnie pojawia sie zaangazowanie i juz nakrecam sie na zwiazek chce czegos wiecej podczas gdy umowa byla taka ze tylko zabawa i tyle. Nie wiem czemu tak mam i czy mozna to zmienic dlaczego po seksie licze na zwiazek i nawet jesli wczesniej o tym nie myslalem od razu zaczynam sie angazowac
pozdro

Odnośnik do komentarza

nic dziwnego że sie angażujesz, seks to duża bliskość, pełna przyjemność i satysfakcja z niego jest tylko wtedy gdy dwoje ludzi się kocha. Widocznie seks bez zobowiązań po prostu nie jest dla Ciebie, robisz to, bo jest Ci tak wygodniej- szybko się wyładowujesz seksualnie, ale po tej chwili zaczynasz myśleć bardziej długodystansowo i wszystko się zmienia.
Przestań traktować koleżanki jako obiekty służące do łóżka, tylko zacznij od zaangażowania emocjonalnego.

Odnośnik do komentarza

podejrzewam, że czujesz isę samotny i desperacko chcesz mieć kogoś przy sobie. Liczysz na to że po seksie staniecie isę sobie bliżsi, że stowrzyć zwiazek którego tak pragniesz? Może spróbuj najpierw zaczynać swoje podboje od staromodnego spotykania się, randkowania a dopiero potem jak już będzie pewnie tego co czujecie do siebie zacznij sypiać z dziewczyną

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Z biologicznego punktu widzenia podczas seksu pobudzany jest ośrodek przyjemności oraz system nagrody w mózgu. Ponadto wydzielane są hormony, które odpowiadają za budowę zaufania do ludzi, intymność oraz poczucie bliskości (między innymi wazopresyna, oksytocyna). Dlatego zawsze istnieje ryzyko, że seks bez zobowiązań przerodzi się w chęć stałego i stabilnego związku.
Tak jak napisali Przedmówcy - skoro wiesz, że seks powoduje u Ciebie chęć zacieśnienia więzi, nie szukaj partnerki tylko do łóżka, tylko takiej z którą mógłbyś rozpocząć, jak sam napisałeś, coś więcej.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...