Skocz do zawartości
Forum

Brak krwawienia z odstawienia pomiędzy blistrami


Gość ro...95

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ro...95

Postanowiłam iść do lekarza by mi przepisał tabletki antykoncepcyjne bo chcieliśmy z chłopakiem współrzyć bez prezerwatyw. Ogółem to wczesniej brałam juz te tabletki tyle że miałam dwu miesieczna przerwe moi poszlam do lekarza by mi znow przepisal leki i zaczelam je przyjmowac w pierwszym dniu miesiaczki gdy wybrałam całe opakowanie by7la 7 dniowa p[rzerwa podczas kltórej sie kochalismy mineły te 7 dni miesiączki nie mam jeszce juz kończy mi sie te drugie opakowanie a ja miesiaczki jeszcze nie mam nie wiem jest to wina tabletek czy zajscia w ciąze mam ciągnący sie śluz jak sie podniece i czasami biale grutki. :( prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość Komecha

przy pierwszym opakowaniu może nie pojawić się krwawienie z odstawienia. I będzie to normalne. Poczekaj spokojnie. Jesli nie pominęłaś żadnej tabletki i nie brałaś żadnych leków mogących wpłynąć na skuteczność tabsów to nie masz co się bać.

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie.

Jeżeli nie wystąpiło u Pani krwawienie z odstawienia, to mogą wystąpić plamienia w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych. Czy brała Pani regularnie tabletki, mniej więcej codziennie o tej samej porze?? Czy mogły wystąpić jakieś czynniki zaburzające pracę tabletki?? np. zapomniała Pani tabletki, miała ostrą biegunkę, wymioty??
Dobrze jak wykona Pani test ciążowy. W przypadku, gdy wyjdzie on pozytywnie, należy jak najszybciej przerwać stosowanie tabletek antykoncepcyjnych i skontaktować się z ginekologiem.
Mimo wszystko, dobrze jak pójdzie Pani do ginekologa i zobaczy czy wszystko jest w porządku.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam, bowiem nie mam krwawienia z odstawienia w dniu, w którym powinnam go dostać. Brałam przed krwawieniem tabletki przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne,ale nie współżyłam w tym czasie. Współżyłam ostatni raz kilka dni przed braniem tabletek. Czy mogę być w ciąży? To możliwe? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość SkromnyCzłowiek

Witam wszystkich
Z góry mówię, że jestem facetem, ale w związku z tym, że moja dziewczyna zaczęła stosować tabletki hormonalne ( daylette 24+4 ) dużo na ten temat ostatnio czytam.
Dziś bierze ostatnią tabletkę placebo a krwawienie nadal nie wystąpiło. W trakcie przyjmowania od pierwszego dnia bolały ją piersi i brzuch ( kilka razy bardzo mocno ;/ ), dwa-trzy dni miała lekkie nudności i lekka zgagę ale później to ustało, około tygodnia miała jednorazowe plamienie. Pierwszą tabletkę wzięła w pierwszy dzień okresu, między 6 a 7 dniem brania tabletek zaczęliśmy się kochać. Przez cały miesiąc były przyjmowane regularnie o tej samej porze, nie brała antybiotyków nie było wymiotów ani biegunek. Jeden raz tylko zamiast o 18 wzięła tabletkę koło 22 ( z tego co wiem takie "spóźnienie" jest dopuszczalne i nie wpływa na skuteczność ). Dodam też , że przeważnie w niej nie kończyłem ( zdarzyło się 2-3 razy ). Podobno też częstotliwość stosunków ma wpływ na ryzyko ciąży,nie wiem czy to prawda, wpadłem na to na jakimś forum ( ze względu na studia jesteśmy raczej weekendowymi kochankami ). Ale przejdźmy do sedna:
Czy normalny jest brak krwawienia przy tej 4 dniowej przerwie? Czy w tym wypadku nerwy są wskazane ( chodzi mi zarówno o ciąże jak i zdrowie mojej dziewczyny ) ?
Pisze na tym forum w konkretnym celu, otóż oboje trochę się denerwujemy i chciałbym żeby chociaż ona była spokojna ( szukam jak największej liczby argumentów żeby ją uspokajać ). Jest mnóstwo podobnych tematów ale chciałem odnieść ta sytuacje konkretnie do mojego związku.

Odnośnik do komentarza
Gość Dorotka z krainy Oz

spokojnie, jesli to jest jej pierwsze opakowanie to takie rzeczy mogą się dziać. Nawet do 3 opakowania więc jeśli brała je regularnie ( to małe spóxnienie mozę być) to spokojnie możecie dalej cieszyć się sobą.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio brałam sporo leków przy ostatnim tygodniu brania tabletek (antybiotyk zamur, flumycon i pimafucin na grzybice pochwy). Czy krawienie z odstawienia moze nie wystąpić z powodu leków? Ogólnie przy zamurze miałam sporo plamien, bo obniża skuteczność. Ale zastanawiam się co do tego krawienia z odstawienia, bo nie chce żeby mnie ogarnęła panika, ze jestem w ciąży :)

Odnośnik do komentarza

Witam, tabletki biorę już rok, w 7 - dniowej przerwie brania tabletek nie dostałam krwawienia z odstawienia, oczywiście 7 dnia zgłosiłam się do lekarza, ale szczerze powiedziawszy lekarz sam nie wie co mi jest. Dodam iż zamiast krwawienia dostałam w 4 dniu tej przerwy biegunki, dość silnych bólów brzucha, skurczowych, jednej nocy pojawiła się gorączka. Lekarz powiedział, żeby nie brać tabletek z kolejnego blistra, po prostu sobie odpuścić. Baaa nawet wysłał mnie na szybką konsultacje z chirurgiem, bo podejrzewał wyrostek. Dodam, iż test ciążowy wyszedł negatywny. Czy któraś może miała coś podobnego? Ja nie wiem co mi jest, lekarze też.

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawskaa12

Witam. Mam pytanie. Biorę tabletki 24+4. Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę placebo a krwawienie dziś się nie pojawiło. Brałam je regularnie i o żadnej nie zapomniała, nie miałam też ani biegunek ani wymiotów. Co powinnam w takiej sytuacji zrobić? Czy zacząć nowy blister mimo braku okresu czy może zrobić test ciążowy? Pomocy !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...