Skocz do zawartości
Forum

Neonowe kolory


Gość Lady in Red

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lady in Red

Wyszła tutaj dość ciekawa dyskusja, Mianowicie chodzi o neonowe kolory, które obecnie są bardzo modne. I tu pytanie czy jest to obciach chodzić w neonach czy lepiej postawić na dodatki np naszyjnik, kolor lakieru czy torebka. To co sądzicie o neonowych kolorach ?
Poniżej przyklady zesrawień:
1. Neony
2 Neon 2

Odnośnik do komentarza

neony są śliczne, ale trzeba umieć je łączyc, a nie wkasujesz jakąś dziwną rozciągnietą bluzę w alladynowe neonowe portki i wyglądasz jak wieśniak...
Wg mnie te kolory są cudowne, bo są żywe, wesołe i podkreślają opaleniznę i nie wiem co ma do tego brak klasy. Dla was klasa to najlepiej ubrać się jak na pogrzeb i gites majonez i te sprawy idziemy na imprę ginąć w tłumie szarych ludzi

Odnośnik do komentarza

to, że kolor jest żywy, to nie znaczy, że wygląda jak u pięciolatka. A ciągle w czerni chodzą tylko kobiety, które mają jakieś kompleksy np figury, gdyż czerń wyszczupla. Oczywiście raz na jakiś czas każdy się ubierze na ciemno. Taki styl moim zdaniem jest nudny. A do neonów powinno się mieć co pokazać, bo przyciągają uwagę - tak samo jak ognista czerwień. I taka nieuzasadniona krytyka jest po prostu z zazdrości, że ktoś może się ubrać odważniej w żywe kolory i się tego nie wstydzić.

Odnośnik do komentarza

Hehe
Skoro była mowa o połączeniach to może też się wypowiem. ;)
Mam intensywnie różową, chyba obcisłą bluzkę, i do niej np zakładam getry panterki(jasnobeżowe tło, a cętki ciemnobrązowe z czarną obwódką) a na te getry krótkie spodenki, czarne, albo fioletowe. Suuuuuuuper! :)))

Latem nosiłam różowe obcisłe spodnie trochę za kolano(to się rybaczki nazywa) a do tego dość długą bluzkę bez rękawów(tzn na ramiączkach) pokrytą wzorem jak u zebry. Też ekstra! :D

Polecam każdemu, komu pasuje. :)

Odnośnik do komentarza

Racja, to kwestia gustu. :) Jednemu coś takiego podpasuje bardziej, innemu mniej, jeden będzie się w tym czuł lepiej, inny gorzej.

Ale jeśli chodzi o względy, jakby to powiedzieć... Czysto estetyczno-kompozycyjne, to według mnie to jest zupełnie w porządku. Biorac pod uwagę zarówno połączenie kolorów(np różowy z białym i czarnym), jak i fasonów i deseni( jedna rzecz w jednolitym zdecydowanym kolorze, a druga wzorzysta). I wydaje mi się to dużo fajniejsze, i bardziej sensowne, niż zakładanie na siebie kilku rzeczy naraz w neonowych kolorach, gdzie każdy kolor jest inny. Chyba zawsze któreś z którymś będzie się wtedy gryzło. Np. ta pani na pierwszym zdjęciu, pierwsza od prawej. Jak dla mnie to wygląda bardzo dziwnie, i wcale nie fajnie. :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...