Skocz do zawartości
Forum

Ciągłe pieczenie okolic intymnych


Gość zmyslowa 21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zmyslowa 21

bardzo prosze pomozcie mi zdiagnozowac pewien problem ktory mnie dotchnal:(otoz od kilkunastu miesiecy odczuwam silne pieczenie w pochwie lub w cewce moczowej raz sie nasila raz zmniejsza a towarzyszy caly czas .nie umiem doklanie wkazac czy to ma miejscew cewce czy pochwie bo to jest caly czas:(dodam ze gdy cczuje parcie na mocz wtedy ten dyskopfort wsrtasta wyproznie sie i na chwile mija po czym znow:(podczas brania kapieli znika jakby to mialo wplywa na ogrzanie ciala.w nocy szcszegolnie gdy wstaje do toalety pieczenie niesamowicie:(

Odnośnik do komentarza
Gość zmyslowa 21

ale ja bylam u lekarza przepisal mi tyle lekow i nic ja chodze regularnie:(bralam wszystkie leki mozliwe przeciwgrzybicze cyt.gynazol clotrimazol pimafucin fluconazol gynofemidazol betadine metroniazol nystatyna gynoxin robione w aptece globulki itp wszystko to w przeciagu 3 lat i nic:(jesli ktos ,ial podobnie blagam piszcci co moze usmiezyc bol :(

Odnośnik do komentarza
Gość zmyslowa 21

tak w piatek pojade zrobic ten posiew moze faktycznie to jest od tego skoro bralam tyle lekow i nic nie dziala.ja mieszkam w anglii wiec u gina mialam robiony tylko test tym papierkiem lakmusowym powiedzial ze jest ok ale czy to napewno jest wiarygodne?jescze jedna uwaga dodam ze przed okrem i po bardzo sie nasila piczenie a gdy mam dni plodne to wtedy praktycznie nic ni piecze

Odnośnik do komentarza
Gość zmyslowa 21

w cytologii teraz mi wyszlo zmiany charakterycstyczne dla infekcji grzybiczej ale z kolei w posiewie nic nie wychodowano .ale ten posiew moczu zrobie moze ta cos wyjdzie:(jesli nic to niewiem co ja zrobie nie chce chodzic tak cale zycie:(:(:(mam juz dosyc tego .

Odnośnik do komentarza

Witam Cię Serdecznie:)

Myślę, że nie powinnaś dalej zwlekać, tylko udać się do lekarza. Możesz mieć nawracające zapalenie układu moczowego i pochwy. Dobrze gdyby zbadał Cię ginekolog, zrobił posiew i zalecił odpowiednie leczenie. Nie zaszkodzi jak pójdziesz do lekarza rodzinnego i wykonasz badanie ogólne moczu i krwi.
Pamiętaj, że nieleczone zakażenie dróg moczowych i rodnych, może mieć charakter wstępujący i dawać pewne powikłania po określonym czasie, także nie czekaj dłużej.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość zmyslowa 21

w sobote jade zrobic kilka badan powuedzcie mi czy jesli cos jest w moczu czy pochwie to gdy wykonam nastepujace badania to powinno cos wyjsc? 1.badanie ogolne moczu plus posiew moczu 2.badanie ogolne krwi 3.posiew na czystosc pochwy plus badanie w kierunku mycoplazm

Odnośnik do komentarza

Jeśli okaże się że to zapalenie dróg moczowych to tylko chcę cię ostrzeć żebyś uważała na antybiotyk który Ci przepiszą.
Ja kiedyś dostałam cefaleksyne i o mało co się nie otrułam a po odstawieniu miesiącami się drapałam, tak mnie wszystko swędziało i maście nie pomagały. Mój wujek też tak miał a parę miesięcy później inna osoba - nie krewna która miała całkowicie inny organizm i brała to na zapalenie skóry też miało to swędzenie. Cefaleksyna to największe zło jakie może być.

Odnośnik do komentarza

trochę wspólczuje bo wiem jak to jest, miałam podobny problem na wakacjach, ciągłe pieczenie i to jeszcze dużo jeździliśmy samochodem, na szczęscie miałam przy sobie invag, zakładałam na noc, już po 1 nocy było lepiej a po tygodniu wszelkie dolegliwości zniknęły

Odnośnik do komentarza
Gość zmyslowa 21

witam ja zrobilam te badania teraz czekam na wyniki .wczoraj sobie zaaplikowalam vitagyn c dopochwowowo i dzis rano myslalam ze zwariuje :(ze sie nie wysikam :(tak mnie dzis pochwa piecze ze nie moge wytrzymac:(a chcialm dobrze:(

Odnośnik do komentarza
Gość OnaaaaPOMOCY

Mam podobny problem z którym męcze sie już ponad pol roku, na zmiane badam uklad moczowy, drogi rodne nie moge znaleźć przyczyny tego pieczenia, robilam juz wszystko co kolezanka u góry wypisala, ciekawa jestem jak się u niej to skonczylo bo ja juz popadam przez to w doła :( dzien w dzien pieczenie, chodzenie do lekarzy i proszenie sie o pomoc ktorej nikt nie potrafi udzielic..

Odnośnik do komentarza
Gość OnaaaaPOMOCY

mialam robione przerózne badania, gdy wykluczono sprawy urologiczno polecono zrobic mi wymaz na chlamydie mycoplasme ureaplasme, mycoplasma ureaplasma wynik pozytywny, dostalam leki, wg wskazan lekarza po 3 tyg po zakonczeniu kuracji lekami znow zrobilam wymaz - wynik wyszedl negatywny a dolegliwosci nie ustaly. Zrobilam wiec wymaz (biocenoze) z kanalu szyjki macicy - wyszedl tylko grzybek, dwa tygodnie fluconazole tabl. doustne plus clotrimazolum dopochwowo, zostala mi dzis ostatnia tabletka fluzonazole i dolegliwosci nadal nie ustaly. Znów wybieram sie do lekarza i nie wiem juz co mam mu powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Gość smoczyca9

A jakiś probiotyk ginekologiczny łykasz? bo leczenie infekcji jest bardzo ważne, ale jeśli nie zadbasz o profilaktykę to wyjałowiona po leczeniu mikroflora pochwy nie da odpowiedniej ochrony i znów może się coś pojawić. Dodatkowo skoro tak bardzo męczy Cię pieczenie okolic intymnych to stosuj żel lacibios femina, który szybko koi i łagodzi. Zawiera aktywne substancje i ma kwaśne pH 4,5, więc będzie dodatkowo hamowałam rozwój patogennej flory. Jest przy tym delikatny i hypoalergiczny, dlatego możesz go bezpiecznie stosować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...