Skocz do zawartości
Forum

Piękno kobiecego ciała


Rekomendowane odpowiedzi

Bez urazy, ale niektóre z nich są anorektyczkami - a to jest choroba, nie zdrowy wygląd. Ostatnio dużo się mówi, że zmienia się wygląd wzorca kobiety - z chudego szkieletora na kobiety trochę bardziej okrąglejsze. Wiele razy słyszałam od facetów hasło typu: "kości to są na cmentarzu, a kobieta ma mieć trochę ciała". Nie chodzi tu o nadwagę, otyłość, ale o normalną wagę i zdrowy wygląd.

Odnośnik do komentarza

Kurczak aż tak to przeżyłeś, że musiałeś tu o tym pisać haha :D
widzisz, ja chociaż miałam odwagę pokazać się w zwykłych ciuchach po domu i nieuczesana nawet dobrze, a gdybyś ty nam się pokazał, to byśmy zapewne zobaczyli kolejnego chłoptasia z nadwagą, jak Rafaello i kobiecymi piersiami. Jesteś zabawny, doprawdy.
Mi tam się podoba moje ciało, a ty teraz wszystko napiszesz, żeby tylko mi dogryźć :))) idź lepiej do swojej dziewczyny, której imienia nie znasz nawet, bo mylisz Kasię z Anią hahahahahah Ach te twoje przygody miłosne z palca wyssane :DDD

Odnośnik do komentarza

Chwalić się to trzeba mieć czym , jak można będąc bazylem pisać o sobie w superlatywach? To trzeba mieć coś nie tak z bańką Rafaello już ci napisał że masz nóżki jak golonka zgadzam się z nim w 100% nie musisz go obrażać że ma nadwagę , będąc sama bazylem. To tak jak w Warszawie koleś z Warki mówi do innego w PKSie buraku bo tamten jest z Otwocka hahaha.

cytuje "Wcześniej słyszałam tylko jaka to ja chuda jestem" to teraz tylko będziesz słyszeć jaka to gruba jesteś tylko teraz to udajesz już że nie słyszysz :) ale jak niby mówili że chuda to szłyszałaś ? Wybiórczy słuch masz :) do laryngologa bazylu marsz !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...