Skocz do zawartości
Forum

Piękno kobiecego ciała


Rekomendowane odpowiedzi

też uważam, że nawet pulchniejsza kobieta może być piękna (oczywiście bez przesady, nie widzę nic pięknego w xxxl), a nawet te pulchniejsze często mają ładniejsze twarze :)
austerio - Kurczak mnie nie widział więc o czym tu mowa. Wyraziłam tylko swoje zdanie, że wg mnie te dziewczyny na zdjęciach Kurczaka w większości są brzydkie lub zbyt chude. A momentalnie zbyt chuda kobieta staje się brzydka po prostu, bo wtedy nawet buzia staje się zapadnięta (wiem po sobie jak kiedyś wyglądałam po odchudzaniu, NIGDY WIĘCEJ)

Odnośnik do komentarza

Moja obecna partnerka nie ma grama celulitu a nie jest wielką sportsmenką ale odżywia się zdrowo i gra w siatkówkę w osiedlowej lidze.

Achaa by mi się nie podobała bo po 1wsze ma celulit po drugie jednak jeśli te które przedstawiłem Achaa uważa za brzydkie a ja że ładne to jednak ... ps. a to że się uważa za ładną to tylko jej zdanie :)

Odnośnik do komentarza

mam cellulit jak każda kobieta, ale nie jest jakiś bardzo widoczny. Twoja panna też może mieć cellulit, ale ty tego nie zauważasz, bo często mężczyźni tego nie widzą gdy jest lekki. Cellulit to nie tylko "skórka pomarańczy" czy też góry i doły, czasami jest, ale delikatny i tego nie widać

Odnośnik do komentarza

wychudzona nie znaczy idealna. Wg mnie te kobiety, które nam pokazał, daleką drogę mają do ideałów. Wg mnie fajne są te z teledysków Pitbulla, bardzo sexy tylko biusty by mogły nie być sztuczne :) i to nie znaczy, że wyglądają jak idealna laska do rodzenia dzieci i opiekunka ogniska domowego. Są po prostu sexy, a nie patyczaki na wybieg

Odnośnik do komentarza

Dokładnie! nie wiem, czy faceci jak psy ze sie rzucaja na kosci? przeciez to jak jakis patyk, no wlasnie...Co za gusty! Trzeba byc wierna sobie i sie nie odchudzac i akceptowac to, co sie ma. Chociaz momentami nie jesto to takie latwe..

Odnośnik do komentarza

prawda jest taka, że mało mężczyzn, tak jak kurczak, lubi wychudzone dziewczyny. Oni są wręcz na wyginięciu. Sama przez to przeszłam, bo kiedyś się bardzo odchudziłam i momentalnie stracili mną zainteresowanie. Potem przytyłam i nagle wielu mężczyzn chciało się ze mną umawiać i w ogóle. Nie jestem jakąś przaśną babą, jestem szczupła, ale też nie wychudzona. I widzę różnicę

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem jak można dodać takie zdjęcie na neta, ale ok, twoja sprawa. żeby pokazać fajne ciało nie trzeba rozbierać się do bielizny :)
Ja też bym dodała (ubrane ciało oczywiście), ale wolę być anonimowa :)
Ja osobiście mam 56 kg przy 163 cm wzrostu, ale mam cienkie i lekkie kości i dlatego ważę mniej (jakbym miała normalne, to bym ważyła więcej przy takiej samej figurze) więc wcale nie jestem taka szczuplusieńka, jestem po prostu szczupła, ale też z krągłościami gdzie trzeba :)

Odnośnik do komentarza

na dobra sprawe to nawet nie wiadomo czy to ja ...bo niby kto wie jak wygladam?:)........widzialas mnie kiedys?wiesz jak sie nazywam?nawet nie wiesz czy podane miasto przeze mnie jest wlasciwe;p.....a na ulicy jakby mnie mieli poznac po tym zdj?..........te zdj o niczym nie mowi niczego konkretnego nie pokazuje....jakbym ubrala strojkapielowy to bym wiecej pokazala tak szczerze mowiac:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...