Skocz do zawartości
Forum

Kostium kąpielowy


Acha

Rekomendowane odpowiedzi

ja sobie też na allegro szukałam, ale nie ma ładniejszych jednoczęściowych. Jestem szczupła, ale mam trochę brzuszka i dopóki nie poćwiczę, to wolę jednoczęściowy, ale z odkrytymi plecami. Co do dołu, to bym wolała raczej bardziej wycięte figi niż w tym kostiumie :)

Odnośnik do komentarza

widziałam te wszystkie stroje, które pokazałyście, na allegro :) są ładne, ale powiem szczerze, że wolę usztywnione miseczki, bo mam szeroko rozstawione piersi i chciałabym je złączyć. Te, które tu zamieściłam, mają usztywnione, choć tego nie widać :) no ja noszę miseczkę C, taki średni biust więc mogę sobie pozwolić na falbanki. Miałam już baaaardzo seksowne monokini, jak mnie mój w nim zobaczył, to powiedział, że mnie tak nie puści na plażę hehe :D sprzedałam je (choć nie z jego powodu), bo nie miało usztywnionych miseczek, a teraz nie mogę znaleźć sobie nic fajnego.... a znowu nawet jakbym szukała bikini z usztywnionymi miskami, to przeważnie góra nie pasuje, bo noszę majtki S/M, a dla S miseczka jest A, dla M miseczka jest B. I co, L mam kupić, żeby mi spadły gacie? hehehe :D nie no, ogólnie zależy mi, żeby znaleźć jakiś fajny strój jednoczęściowy tzn monokini, ale żeby plecy miał odkryte jak w bikini. A co do tego zielonego stroju, to nie jest on zielony, a turkusowy i to ten sam model co ten różowy :)

Odnośnik do komentarza

to nie frędzle tylko falbanki :))) co do gustów, to każdy ma inny, ja chcę czegoś oryginalnego, jednoczęściowy strój, ale oryginalny i sexy, nie chcę jakiegoś klasycznego stroju, nie kręci mnie to. W bikini na razie się nie wbiję, bo najpierw muszę poćwiczyć, a ten mi się bardzo podoba poza gaciami na tyle :DDD mojemu też się podoba

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...