Skocz do zawartości
Forum

Częste miesiączkowanie


Gość ma...16

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ma...16

Mam pytanie Dostałam Okres w Kwietniu a skończyło mi sie ono 8 kwietnia Nastepny dostałam 16 a skończyło mi się 21 i teraz 8 maja znów dostałam Pomocy nic nie rozumiem co zemna jest grane bardzo sie boję:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli jesteś nastolatka, czasem może się tak zdarzyć, ale jeśli nie jesteś nastolatką a ten okres pojawia się cały czas, to powinnaś zrobić sobie USG jajników, badania hormonalne, warto tez zaobserwowac czy to okres czy plamienie, moze masz krótkie cykle i masz plamienie srodcykliczne stad te czeste krwawienia. Mimo wszystko zrob badania hormonow i usg jajnikow.

Odnośnik do komentarza

margaretka82
mam 31 lat. zawsze mialam regularne okresy. od kilku miesiecy to sie zmienilo. okres trwa 28 dni kolejny 14 a czasami nawet 8 dni. pojawily sie tez bole piersi i duze skrzepy i obfite krwawienie. co moze byc przyczyna i jak moge na nowo wyregulowac okres?

Witam!
Najczęściej przyczyną nieregularnych miesiączek są zaburzenia hormonalne. Nie można wykluczyć innych przyczyn dolegliwości (np. mięśniaki, polipy, czy nadżerki). Powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który rozpocznie diagnostykę przyczyny dolegliwości.

Odnośnik do komentarza

margaretka82
Bardzo chetnie udalabym sie do lekarza ale moj okres przedluza sie juz do 10 dnia i nie ma ochoty sie skonczyc. Pojawily sie jeszcze wieksze skrzepy koloru bardzo ciemnej czerwieni albo czarne. i co teraz? moge sie udac na wizyte krwawiac? jak mam to zastopowac bo moj organizm jest bardzo przez to oslabiony.

Jak najbardziej może Pani udać się na wizytę do specjalisty ginekologa pomimo trwającego krwawienia. Długotrwałe krwawienie z dróg rodnych może świadczyć zmianach w obrębie narządów układu rozrodczego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...