Skocz do zawartości
Forum

Brzydki zapach miesiączki u nastolatki


Gość ww...i5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ww...i5

Mam 13lat w listopadzie 14 ^-^ ostatnio zanim miałam miesiączke to bolałam mnie brzuch. no i ją zostałam napocządku było normalnie ale potem zaczeł mi ten okres śmierdzieć i trwał 6 dni . puźniej normalnie za miesiąc miałam tylko jeden dzień to było niewiesej 6 maja. i teraz niewiem kiedy bede miała. CZY TO JEST NORMALNE !? prosiłabym na szybką odpowiedz bo już JUTRO mam wyjazd na 4 dni i boje się jechaś bo myśle że chyba zostane okresu bo jak tamten nie był okresem ale wygloądał jak zwykły . a nie mmiałam bulu brzucha, zawroty głowy też nie ... itp. CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ na ODP. (a jakgby coś to nosze aparaty słuchowe)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po pierwsze powinnaś wiedzieć, że tak w zasadzie niewielki procent dorosłych kobiet miesiączkuje naprawdę regularnie. Organizm ludzki cechuje się bowiem niezwykłą zmiennością. Miesiączki bywają nieregularne zresztą zwłaszcza na początku miesiączkowania. Nie powinnaś mieć zatem powodów do niepokoju. Pamiętaj jednak, że najbardziej kompetentnie odpowie na Twoje pytania lekarz ginekolog. Porozmawiaj o tym z mamą, może warto byłoby się niedługo udać na pierwszą wizytę.

Odnośnik do komentarza
Gość Puszysta07

w twoim wieku to jest normalne ze okres nie jest regularny, bol brzucha i zawroty glowy takze nie zawsze sa przed miesiaczka, jesli chodzi o nieprzyjemny zapach to powinnas powiedziec o tym mamie i musicie pojsc do ginekologa, mam nadzieje ze dbasz o swoja higiene :) a jeszcze takie pytanie, czy ten zapach jest tylko podczas miesiaczki czy tak normalnie tez jest?

Odnośnik do komentarza

Na początku to normalne że miesiączki nie są regularne.

A co do zapachu to wiadomo że nie będzie pachniało. Trzeba często zmieniać podpaski- (mogą to być zapachowe)bo tylko nieświeża krew tak śmierdzi a nie możesz do tego dopuścić by się to zgromadziło. Żadna krew nie pachnie, jak się skaleczysz i założysz plaster to po 2 dniach weź i powąchaj go.

Odnośnik do komentarza

Witam Cię:)

Najlepiej jak powiesz o niepokojących objawach swojej mamie. Nie zaszkodzi jak udasz się z nią do ginekologa. Pierwsze okresy mogą być nieregularne.
Brzydki zapach i bóle brzucha mogą świadczyć o jakiejś infekcji ale nie muszą. Gdyby się powtarzały śmierdzące upławy i bóle brzucha powinnaś zgłosić się do lekarza.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...