Skocz do zawartości
Forum

Czy warto stosować botoks?


Gość aquara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość amelkamak

Naprawdę niskie ceny, a jednocześnie usługi na najwyższym poziomie. Wypełnianie zmarszczek za pomocą botoksu to kwestia kilku minut,  także nie ma się czego bać. Ważne, żeby korzystać z usług specjalistów tj. lekarzy medycyny estetycznej, a nie kosmetologów czy pielęgniarek. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.06.2021 o 11:09, nglover napisał:

Wszystko też zależy od tego, do jakiego specjalisty medycyny się udajemy. 

Pełna zgoda! Przy zabiegach takich jak botox doświadczenie i umiejętności lekarza są nieocenione! Ja wybrałam gabinet i lekarza z dużym doświadczeniem, który w swoim fachu jest najlepszy - dra Rosińskiego z Aestetic Clinic, https://wrosinski.pl/. Dzięki temu mam pewność, że zabieg będzie wykonany prawidłowo i profesjonalnie, czuję się bezpiecznie. 

Odnośnik do komentarza

pewnie, ze warto ale pamiętajmy zachowajmy umiar. takie zabiegi mają sens, sama je sobie regularnie robie w Magicznej Klinice. Chodzę do nich ze względu na świetnych lekarzy( do których mam 100% zaufanie), dodatkowo ceny są tu wyjątkowo konkurencyjne ?

Odnośnik do komentarza
Gość Donna Ala

Ja stosuję i uważam że warto. Efekty są naprawdę świetne, a jednocześnie bardzo naturalne, na czym też mi zależało. W końcu nie chodzi o to, żeby wyglądać sztucznie, ale żeby wyglądać młodo świeżo i bardzo ładnie. A dzięki temu poprawić swoje samopoczucie i nabrać nieco pewności siebie. Polecam udanie się na botoks do salonu Afrodyta w WWA

Odnośnik do komentarza

Halinka, tak, to o tę klinikę chodzi i jeśli jeszcze nie zapisałaś się na zabieg, to zrób to jak najszybciej. Nie będziesz żałować. Ja byłam u nich na botoksie i muszę przyznać, że zmarszczki są dużo mniejsze. Skóra twarzy jest gładka i nawilżona. Ja będę korzystać z tych zabiegów regularnie, aby zapobiec starzeniu się skóry. Efekty widać od razu.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że botoks się opłaca, bo w ten sposób możesz cieszyć się piękną skórą. Można zapomnieć o głębokich zmarszczkach. Po zabiegu nie ma długotrwałej rekonwalescencji, a przy okazji nie wygląda się sztucznie. Ja akurat wybrałam Magiczną Klinikę w Olsztynie i polecam ja każdej. Fachowa obsługa i duża wiedza, to coś, co ich wyróżnia. malena76, a wiesz może coś więcej o niciach liftingujących od Kliniki? Bo zastanawiam się nad nim.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 20 i zrobiłam botox na lwią zmarszczkę i nie żałuję, przecież to puszcza po pewnym czasie ,nie jest na stałe, więc jak stwierdzisz, że jednak nie jest dla ciebie możesz poczekać, aż puści i więcej nie dostrzykiwać 

https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/botox-jak-czesto-powtarzac-zabieg/

Zerknij sobie rownież na stronę.

Opisane jest jak często powinno sie powtarzać zabieg. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.09.2021 o 18:41, lilia17 napisał:

 malena76, a wiesz może coś więcej o niciach liftingujących od Kliniki? Bo zastanawiam się nad nim.

Ostatnio moja koleżanka robiła. Też w Magicznej Klinice. Powiem tak - efekty spektakularne. Z tego co wiem to zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Ona robiła lifting czoła i potrzebne było wprowadzenie 12 nici.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.09.2021 o 14:44, lilia17 napisał:

Rewelacja. To nie tak dużo. No i piszesz, że nie boli. A nie wiesz jak długo się efekty utrzymują? Nie chciałabym wydać kasy na coś co po miesiącu nie będzie widoczne.

Lilia17, efekty są widoczne bardzo szybko, a efekt utrzymuje się od 12 miesięcy do 18 miesięcy, także za taką cenę warto się zdecydować, bo nie jest to drogie. Zawsze można zabieg powtórzyć, gdy już efekty nie będą zadowalające. Za taką cenę warto.

Odnośnik do komentarza

Witam. Zdecydowanie odradzam botoks! Miałam podany na lwia zmarszczkę i czoło w maju. Po miesiącu opadła mi powieka, czuje, ze mam ja ciężka. I tak jest do dziś... masakra. Do lekarza nawet nie zgłaszałam, bo wiem, ze już tak zostanie...trauma jakaś, codziennie sto zdjęć i schizy czy znowu bardziej opadła czy nie. To jest straszne!!! Nie róbcie tego!

Odnośnik do komentarza
Gość Naturalnie

Nagie opalanie polecam, tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości i skóra staje się bardziej jędrna i gładka a piersi jakby stały się trochę większe,bardziej jędrne i kształtne.Teraz pozostaje tylko picie kawy nago rankiemNagie opalanie polecam, tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości i skóra staje się bardziej jędrna i gładka a piersi jakby stały się trochę większe,bardziej jędrne i kształtne.Teraz pozostaje tylko picie kawy nago rankiem

Odnośnik do komentarza

Patrzcie tutaj - pro-sprzet.pl/blog/szampony-po-botoxie-jakich-uzywac.html Moim zdaniem wszystko powinno wyglądać właśnie na takich zasadach - solidne produkty są potrzebne na każdym etapie dbania o włosy i tego się trzymajcie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...